Cestovní Kancelář F&K - Dovolená jak má být...


VSTUPENKY NA LETNÍ FESTIVALY, AKCE V PRODEJI !   8.05.2014
Vyberte si z řady špičkových akcí a nezapomenutelných show!! Jsme autorizovaným předprodejním místem sítí TICKET STREAM a TICKET ART. Platba v hotovosti je za naprosto shodné ceny jako na webu. Pokud byste si přáli platit platební kartou, je nutné počítat s malým manipulačním poplatkem! Podrobnosti čtěte prosím níže v dalších novinkách
další novinky >>    

LETECKY LAST MINUTE - EXTRA VÝBĚR NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Bude se Vám líbit!  5 sekundová  objednávka zasílání Last moment ► vyzkoušej

SLEVY PRO VÁS - Z KATALOGU LÉTO 2019 S CK F&K

Včasný nákup 1. moment = až 35%  za osobu nebo dítě zcela zdarma za 0,- Kč

Vaše včasná objednávka Vám přinese mnoho výhod. Kromě jistoty Vámi vybrané dovolené, možnosti rezervace pro Vás nejlepších míst v dopravních prostředcích, ubytování apod., také skvělé slevy pro Vás i Vaše děti.   A to není vše, při objednávce do 31.12.stačí složit sníženou zálohu pouze 2500 Kč za osobu ( za dítě v akci je záloha 2000 Kč , za dítě zcela zdarma se záloha nehradí) u kempu Lido Dante činí záloha dokonce jen 2000 Kč/os ( 1.000 Kč/ dítě) !!  Druhá část zálohy do 50% ceny se hradí do 31.3 a doplatek 50% do měsíce před odjezdem.
Za objednávku

*Dítě zcela zdarma včetně autobusu nebo letenky
Dítě zcela zdarma je sktečně  za O,- Kč,  neplatí ani ubytování, příslušnou stravu ani dopravu,  je ve vybraném počtu pro vybrané termíny u zájezdů  s autobusovou anebo leteckou dopravou do  Itálie, Chorvatska a  Španělska pro hotely a apartmá (netýká se karavanů), kde je v ceníku uvedeno zdarma. Vedle ceníku je uveden výčet hotelů  a termínů, kterých se tato akce týká. Ušetříte tak až 2.990 Kč u autobusových zájezdů. Každé dítě zcela  zdarma bude potvrzeno při rezervaci. Možno uplatnit vždy jedno dítě zcela  zdarma na cestovní smlouvu. Při využití akce dítě zcela zdarma nelze pro další osoby na cestovní smlouvě nárokovat žádné další slevy ( časové, % apod.) Jediná možná kombinace je se zákaznickou slevou stálý zákazník 500 Kč. Akce platí do vyčerpání míst nebo do 31.01.2019.

Sleva  dospělý až 25%  za včasný nákup plus dítě pobyt zdarma
Konkrétní výše procentuelní slevy 6 % až 25 % je uvedena v ceníku u každého hotelu a  vypočítává ze základní ceny dospělého uvedené v tabulce (v případě nárokování zákaznické slevy, po odečtu této slevy). Nevztahuje se na osoby, na něž je poskytnuta jiná sleva (např. dospělý nebo dítě na přistýlce ) a ceny doplňkových služeb jako doplatek stravy, dopravy, kajuty, připojištění, apod. Podmínkou pro uznání slevy je složení zálohy minimálně 2-2500 Kč nebo 50% (procentuelní sleva 6-25% Vám však náleží z celé ceny dospělého, uvedené v tabulce, nejen ze složené zálohy !!). Konkrétní výše slevy (Španělsko 10-25%, Itálie 3-15%, Chorvatsko 12% atd.)  je uvedena u  ceníku jednotlivých hotelů, apartmá a vil atd.

Stálý zákazník

Každý objednavatel (na jehož jméno zněla objednávka, nikoliv spolu cestující), který již dvakrát a více vycestoval na zájezd organizovaný CK F&K, má nárok na slevu ve výši Kč 500. Sleva se poskytuje jedenkrát  na jednu cestovní smlouvu.

Senioři (osoba nad 55 let)

se mohou zúčastnit exkluzivního programu 55+ do Španělska (Mar Menor, Costa del Sol nebo Sicílii za ceny zvýhodněné o dotaci 2500 Kč. ceny jsou již uvedené po odečtu této specielní slevy. Pro ostatní zájezdy do Španělska, Itálie, Řecka organizovaných CK F&K platé slevy pro seniory:
cestující v období 01.7.-28.8.2019                   - Kč 300 /os
cestující v období do 01.07. a po 28.8.2019   - Kč 400 /os

Novomanželé

po předložení oddacího listu (svatba rok 2019)- Kč 400/os

 Sčítat je možné pouze slevu včasný nákup 6-25% se slevou stálý klient 500 Kč ( 500 kč na jednu cestovní smlouvu) a dítě pobyt zdarma. Jiná kombinace nebo sčítání jednotlivých typů slev  :  ( dítě  zcela zdarma,  senior , novomanželé, stálý zákazník, včasný nákup) nelze sčítat mezi sebou ani kombinovat, každý zákazník si může uplatnit jen jednu ze slev, která je pro něj nejvýhodnější. Pokud je u konkrétního zájezdu nebo termínu uvedena jiná podmínka slevy, má taková přednost před těmito obecnými pravidly.

Prohlídka zájezdů s výhodami 1. moment:
   


-zpět na začátek strany
 

ZÁJEZDY PRO SENIORY 55+ S DOTACÍ   DO ŠPANĚLSKA, ITÁLIE A ALBÁNIE

 JARO I PODZIM 2019 !! - prohlédněte si vše zde
    KALÁBRIE, MAR MENOR , ALBÁNIE,  ŘECKO
    7x nocleh s polopenzí včetně vody a vína, letenky, transfery,
     výlety,  český delegát nadstandardní péče,  pojištění CK.

     Exkluzivní dotovaná cena již od 10.990,- Kč !!!

    Všeobecné podmínky Seniorské pobyty ZDE
   
Neváhejte a napište si nebo zavolejte o zaslání nabídky !!


VYZKOUŠEJTE VYHLEDÁVAČ  ZÁJEZDŮ S MOŽNOSTÍ ON-LINE REZERVACE..                                                 

      jedním klikem  na obrázek   vlevo 
zobrazíte RYCHLÝ VYHLEDÁVAČ  ZÁJEZDŮ S MOŽNOSTÍ REZERVACE  NA NAŠICH NOVÝCH STRÁNKÁCH   www.megadovolena. cz
Kromě našich vlastních zájezdů Ck F&K , jsme  také autorizovanými prodejci těchto cestovních kanceláří (řazeno abecedně):   ALEXANDRIA, ALEX, ANDANTE, ATIS, BLUE STYLE, CANARIA TRAVEL,CESTA, ČEDOK, DEZKA, ESO, EXIM, FIROTOUR, FISCHER, NECKERMANN, NEV-DAMA, OSVÉTA,  TEPTOUR,  VÍTKOVICE TOURS , 101 ZEMEK, ... a mnoha dalších renomovaných CK

© 2008 G2 Studio s.r.o.