Cestovní Kancelář F&K - Dovolená jak má být...


VSTUPENKY NA LETNÍ FESTIVALY, AKCE V PRODEJI !   8.05.2014
Vyberte si z řady špičkových akcí a nezapomenutelných show!! Jsme autorizovaným předprodejním místem sítí TICKET STREAM a TICKET ART. Platba v hotovosti je za naprosto shodné ceny jako na webu. Pokud byste si přáli platit platební kartou, je nutné počítat s malým manipulačním poplatkem! Podrobnosti čtěte prosím níže v dalších novinkách
další novinky >>    

Itálie

Women itálieVaše nejrychlejší cesta k moři vede do Itálie !!!
Blízký Jadran a pláže s jemným pískem jsou báječné

Je mnoho důvodů, proč patří Itálie mezi turisticky nejnavštěvovanější země. Bezesporu jsou to kilometry vyhlášených pláží s jemným pískem, přidáme –li k tomu příjemné středomořské klima, vynikající italskou kuchyni (skvělé pizzerie,cukrárny a restaurace) fascinující historické památky a kvalitní služby, je obrázek dovolené takřka dokonalý.Mimo jiné je ohromným plusem také časová nenáročnost, což ocení jak rodiče s dětmi, tak všichni, kteří chtějí co nejrychlejší cestu k moři. Autem můžete být z ČR v severní Itálii již po 10 hodinách. Naším autobusem odjíždíme odpoledne  nebo navečer a druhý den ráno jsme na místě. Láká Vás Itálie? Pak si stačí vybrat ze zajímavých pobytových míst, hotelů, apartmá či karavanů v naší nabídce.

POBYTOVÁ MÍSTA  v naší nabídce 2019:

region Emilia Romagna-         LIDO ADRIANO, LIDO DANTE, CESENATICO, IGEA MARINA, RIMINI 
region Veneto (Benátsko)-    CAORLE, ROSOLINA MARE 
region Toskánsko-                   MARINA DI MASSA, MARINA DI BIBONA
region Abruzzo (Palmová riviéra)-  ALBA ADRIATICA

Lido Adriano - je oblíbeným italským letoviskem na pobřeží Jaderského moře, cca 9 km od Ravenny. Přímořské středisko s tříkilometrovou pláží s jemným pískem. Přesto, že jde o klidnější místo, nalezneme zde mnoho obchodů,barů, cukráren,kaváren a nechybí ani sály s hracími automaty, pronájem jízdních kol a rykší ,minigolf, 6 tenisových kurtů, vodní park s tobogánem, diskotéka nebo tržiště, kde výhodně nakoupíte. Autobusem se snadno dostanete do starobylého města Ravenna či zábavného parku Mirabilandia (druhý největší v Itálii).
Lido di Dante  - menší  přímořské letovisko, navazující z jihu na známé L.Adriano, je obklopeno přírodním parkem, zdejší pláž byla vyhodnocena mezi desítkou nejhezčích v Itálii. Lido Dante ožívá zejména v létě, je zde několik pizzerií, restaurací, zmrzlinárna, bankomat a obchůdky,  u pláže bistra s výhledem na moře ( tzv. bagna), ve čtvrtek se tu konají pravidelné trhy. Místo poskytuje  pohodovou dovolenou všem generacím, pro více zábavy se dá dojet do blízkého L.Adriana, Punta Mariny, Ravenny či Classe (vše do 5-10 km) nebo jen 8 km vzdáleného zábavního parku Mirabilandia.
Lido di Volano  nevelké letovisko patří mezi takzvaná "severní Lida", letoviska na sever od Ravenny. Je unikátní svojí polohou na malém výběžku , v deltě řeky Pád, zapsané na seznamu Unesco.  Je ze tří stran omýváno mořem a patří mezi klidná místa na Jadranské riviéře, jako stvořená k relaxu a odpočinku v kombinaci slunce, moře, pláž. Přesto uspokojí i nároky na aktivnější dovolenou, lze odtud podnikat zajímavé cyklistické vyjížďky nebo pěší výlety.
Rimini - jsou světově proslulé přímořské lázně a největší středisko na pobřeží Emilia Romagna.
Cesenatico - vyrostlo podél přístavu, který si dodnes zachoval atmosféru starých čas. Zdejší opevnění navrhoval sám Leonado da Vinci a návštěva historického centra nesmí chybět při Vašem pobytu zde. Magnetem je rovněž vodní park Atlantica  s řadou vodních atrakcí, tobogánů atd. Pěší zóna zase ohromuje nekonečnými možnostmi k nákupům, posezení u výborné kávy, zmrzliny nebo pizzy. Pláže jsou zde široké, písčité a vstup do moře pozvolný. Cesenatico má jak živou elegantní část s obchody, bary a diskotékami pro denní i noční zábavu, tak historické centrum, stejně jako parkové zelené oázy pro klidné procházky a zábavu s dětmi. Místo je tak univerzálním tipem pro dovolenou všech věkových skupin, které snad nemůže nikdy zklamat očekávání od dovolené v Itálii.
Cervia - leží hned za Cesenaticem a  není u nás kupodivu tak známá jako jiná italská střediska. Důvodem bude možná to, že  patřila k luxusnějším  lázeňským centrům. Úspěšně se zde léčí  nemoci dýchacího a pohybového ústrojí. Nyní zde jsou k dispozici i hotely střední kategorie s velmi dobrým servisem, tak i naši turisté mohou vychutnávat překrásné pláže  a obdivovat historické památky. Zkrátka nepřijdou ani příznivci nákupů, skvělé gastronomie a vyhlášené italské mody. V obchodní zóně je velký výběr butik, kaváren, cukráren a skvělých restaurací, pizzerií a barů. Slávu  a bohatství si město vydobylo díky soli, získávané z moře a až do roku 1947 bylo biskupským sídlem. 
Alba Adriatica - leží na známé Palmové riviéře a je proslavena svojí „Stříbrnou pláži“. Podél moře se táhne dlouhá promenáda, je zde cyklistická dráha a inline dráha. Kola a brusle lze zapůjčit nebo vzít na dovolenou vlastní. Na pobřežní kolonádě je dále  pestrá nabídka  restaurací, pizzerií, barů, obchodů a butiků.

Marina di Massa / Marina di Bibonna - jsou známá střediska v Toskánsku na tzv. Ligurské riviéře, na západním pobřeží Itálie. 

KLIMA
V
VI
VII
VIII
IX
Vzduch
22
27
31
31
27
Voda
19
23
24
25
24
                                          

PLÁŽE:
pobyty v Itálii mají společné kilometry pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře a perfektní servis na placených plážích.

DOPRAVA:
vlastní dopravou  nebo autobusem. Odjezdová místa  autobusů naleznete pod tabulkou- ceník níže nebo u popisu jednotlivých hotelů, bungalovů, karavanů apod.

UBYTOVÁNÍ V ITÁLII

HOTELY jsou určeny všem, kteří chtějí strávit komfortní dovolenou se zajištěným stravovávním.

KARAVANY jsou cenově úspornou variantou, jak prožít dovolenou u moře.

APARTMÁ A MOBILHOMY (bungalovy)  poskytují příjemné zázemí a jsou cenově dostupnou variantou zejména pro větší rodiny nebo party přátel. Apartmá  mají vždy kuchyňku, kde je možné si připravit vlastní stravu nebo jen snídaně a na ostatní jídlo si zajít do vyhlášených pizzerií apod, kterých je v okolí dostatek. Apartmá v Itálii se liší podle jednotlivých oblastí, zpravidla jde o 1-3 patrové vilky, nebo apartmánové domy o více patrech..Pobyty jsou vždy sobota-sobota na libovolný počet týdnů. Ubytování začíná většinou kolem 15 hod a končí kolem 10 hod. V den příjezdu se platí kauce 50-100 eur (záloha, která je vrácena v den odjezdu po odevzdání klíčů) Vilky nabízejí soukromí k příjemnému strávení pobytu.
K dispozici jsou dva typy apartmá:Apartmá BILO 4: pro 3-4 osoby osoby je dvoupokojové apartmá, má 1 ložnici s dvoulůžkem(zpravidla manželské)a obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem. Plně vybavený kuchyňský kout , nádobí, vařič, lednice. Vlastní koupelna se sprchou a WC. Většinou balkon nebo terasa.
Apartmá TRILO 6: pro 4-6
osob je třípokojové apartmá, stejná skladba jako BILO 4, navíc má jednu ložnici s dalšími dvěma lůžky (někdy jednotlivě, někdy palandy).

NA SKOK K MOŘI - k moři se snámi můžete vydat také v rámci 3 denního výletu již od 1.099 Kč. Více zde..

       -zobrazit  hotely-         -zobrazit karavany-      -zobrazit     apartmány-             -zobrazit mobilhomy-
         BLUE/SILVI ROSE        LIDO DANTE             DUNA              BELVEDERE         kemp ADRIANO   
         RONDINELLA                                                  BARCA             LUISA                           kemp DANTE    
         WEEKEND                                                       AMANDA           
         DAVID                                                               MOSAICO  
         EDWARD   
         ADMIRAL 
                     

ITÁLIE- karavany - kempingpark CLASSE *** Lido di Dante

 

V přímořském středisku Lido di Dante, u Jaderského moře, se uprostřed udržované zeleně nachází velmi pěkné „villaggio“ CLASSE. Jde o kvalitně vybavený tříhvězdičkový kempinkpark s bazény, navazující na pláž. Areál má hodně výhodnou polohu, z kempu se hlavní branou vyjde přímo na ulici s pizzerií, restaurací, zmrzlinárnou, obchody, bankomatem, každý čtvrtek se zde konají pravidelné trhy. K pláži se dojde přímo kempem nebo se dá jít hlavní branou necelých 5 minut po chodníku. Ze zastávky u pláže (cca 150 m od recepce kempu) jezdí autobusy do 5 km vzdáleného Lida Adriana a do historického města Ravenny (12 km).  Z nabízených výletů jistě využijte zábavního parku Mirabilandia (obdoba Disneylandu-8 km), kde nezapomenutelné chvíle prožijí děti i dospělí. Místo je ideální pro všechny generace, děti mají k dispozici spoustu zábavy a dospělí si odpočinou uprostřed přírody.  Velkým plusem je i pozvolný vstup do moře a časová nenáročnost na dopravu z ČR. Pobyty v karavanech jsou oblíbenou a vyzkoušenou stálicí v naší nabídce po mnoho let, jde o levnější variantu pro méně náročné, kteří chtějí strávit dovolenou u moře za příznivou cenu. Pro náročnější doporučujeme  v kempu mobilhomy nebo v blízkých letoviscích hotely či apartmány.

   

►UBYTOVÁNÍ: KEMPINKPARK CLASSE*** KARAVANY:
pro 2- 4 osoby (cca 10 m2) ve čtyřlůžkových jsou dvě dvoulůžka, ve třílůžkových jedno dvoulůžko a jednolůžko, ve dvoulůžkových jedno dvoulůžko. Je zde skříň šatní a skříňka na nádobí (talíře, skleničky na kávu, hrnky, jídelní příbor, misky) a další malá zavazadlová místnost. U každého karavanu je lednička, kempinkový stolek a židle, sušák na prádlo. Karavany jsou s osvětlením a elektrickou zásuvkou, zvenčí uzamykatelné. Ve vybavení jsou prostěradla, není přikrývka a polštář, nutno vzít vlastní deku nebo spacák. El. zásuvka je dle italských norem na spotřebiče do 500 W (dobíječka, notebook ap.), nelze spotřebiče s vyšším příkonem jako fén-k tomu je určena zásuvka ve společných umývárnách. Pro klienty jsou k dispozici ve společné zóně varné konvice na ohřev vody

  Itálie Adriano karavan   Itálie Adriano 2

STRAVOVÁNÍ:
Polopenze . Snídaně a večeře doplněné polévkou na oběd.  Menu je jednotné. Český kuchař – centrální kuchyně je přímo u „karavanového městečka“, z hygienických důvodů si každý účastník zajišťuje mytí jídelní misky a příboru individuelně v umývárně k tomu určené.

•DOPRAVA:
Pohodlnými autobusy vybavenými klimatizací, WC, DVD, možnost teplých a chlazených nápojů za Kč. ODJEZDY: Chomutov, Klášterec, Ostrov, K.Vary, Sokolov, Cheb, V.Hleďsebe, Planá, N.Hospoda-Bor, Rozvadov-Sv.Kateřina. Odjezd z ČR 17-19 h, příjezd na místo ráno 8-9 h. Trasa: ČR-Německo-Rakousko-Itálie

•ODJEZDOVÁ MÍSTA :
Chomutov, Klášterec, Ostrov, K.Vary, Sokolov, Cheb, V.Hleďsebe, Planá, Nová Hospoda-Bor, Rozvadov-Sv. Kateřina.

•PLÁŽE:
široká a prostorná písčitá, přímo z kempu se projde cca 200 m borovým hájkem. Vybrat si můžete vlevo pláž severní, která je udržovaná, má volnou část zdarma i část, kde lze půjčit lehátka a slunečníky za poplatek  (cca 5€ na den), je zde bistro a bar s občerstvením, sprchy, WC, hřiště, dětský koutek.  Druhou volbou je vpravo jižní přírodní pláž, která potěší příznivce živějšího moře s vlnami. Pláž pokračuje k přírodnímu parku, kde je zóna využívaná jako nudistická.

•VÝLETY (ceny a výčet je orientační, může se lišit v závislosti na sezóně a počtu přihlášených osob)
Mirabilandia – zábavný park plný atrakcí pro děti i dospělé,  dvoudenní vstup 22-26 EUR + bus cca 7 EUR
Ravenna – výlet  s průvodcem , busem do historického města se skvostnými mozaikami a památkami UNESCO  cca 8 EUR
Delfinárium – show se cvičenými delfíny  v zážitkovém parku Oltre Mare  (20-30 EUR)
Aquaparky - v Lido Adriano (10-15 EUR) nebo v Rimini ( 25-30 EUR)

Ceník Itálie karavany  Lido Dante 2019- předprodej NOVÉ SEZÓNY zahájen

12 denní zájezd, osoba od 3990 Kč, o prázdninách od  6.190 Kč i s dopravou a polopenzí !!
           LIDO DANTE 2019 - kempinkpark KARAVANY
                    

  

 
!!Cena již zahrnuje !!
CENA DOSPĚLÝ
  Autobus a polopenzi
10,11,12dní
   
Č.záj.
Dní/ Nocí
Tří-čtyř lůžkový
Dvou-    lůžkový
TERMÍN     
Při obsazení 3,4 os
Při obsazení
 
2 os
 
(včetně dětí)
 
24/5-03/6
100
11/8
odjeto
odjeto
 
01/6-12/6
101
12/9
odjeto
odjeto
 
10/6-21/6
102
12/9
odjeto
odjeto
 
19/6-30/6
103
12/9
odjeto
odjeto
 
28/6-08/7
104
11/8
odjeto
odjeto
 
06/7-16/7
105
11/8
odjeto
odjeto
 
14/7-25/7
106
12/9
odjeto
odjeto
 
19/7-28/7 116 10/7 odjeto odjeto  
23/7-03/8
107
12/9
odjeto
odjeto
 
01/8-12/8
108
12/9
odjeto
odjeto
 
10/8-21/8
109
12/9
odjeto
odjeto
19/8-30/8
110
12/9
vyprodány
vyprodány
 
28/8-08/9
111
12/9
vyprodány
vyprodány  
30/8-08/9
112
10/7
vyprodány
vyprodány  
06/9-15/9
113
10/7
obsazen
obsazen
 
13/9-22/9 114 10/7
obsazen
obsazen  
**1. nebo 2. dítě 
30.6.-23.8=
3.990 Kč
x
 
do 11,9 let se
2 dosp.v karavanu
mimosezóna= 3.590 Kč
 

CENA V TABULCE ZAHRNUJE u karavanů:  dopravu klimatizovaný bus 7-9 x nocleh, zesílená polopenze, 100% pojištění zájezdu proti úpadku CK, český delegát, ložní prádlo (prostěradla). V ceně vstup do bazénu, využití sprch, WC, umýváren.
* Termín
*108A   je vlastní dopravou 108
CENA NEZAHRNUJE (příplatky volitelně či povinně): závěrečný úklid karavanu zajišťují povinně sami účastníci nebo si jej mohou doobjednat za 15 euro. Na místě se hradí povinně městská pobytová taxa cca 3,5 € za osobu na celý pobyt, děti do 13,99 let taxu neplatí. Volitelně je možné přiobjednat spolu se zájezdem: Cestovní pojištění typ KOMPLEX= osoba za 29 Kč/den s léčebnými výlohami a na zrušení zájezdu (storno) nebo typ STANDARD (jen léčebné výlohy)= osoba za 17 Kč/ den. Parkování automobilu v aerálu kempu=135 Kč za noc. Sedadlo navíc v autobusu pro  Výlety, WiFi jsou volitelně  za příplatek na místě (F&K není organizátorem ani garantem těchto služeb).
•SLEVY 1.MOMENT z tabulkových cen dospělých:
  >do 30/11/2018= sleva 6%    + zákaznická sleva -500 Kč + pojištění léčeb. výloh zdarma
  
>do 31/03/2019= sleva 3%    + zákaznická sleva -500 Kč + akce snížená záloha 2000 Kč

• PLATBY ZÁJEZDU:  Záloha 2000 Kč nebo 50% ceny do 3 dnů od objednávky. V případě snížené zálohy se hradí druhá záloha do výše 50% do 31.3. 2019. Doplatek do plné ceny  je měsíc před odjezdem.
• **DĚTSKÉ CENY:    V posledním řádku tabulky jsou uvedeny pro 1-2 děti do věku do 11,99 let, ubytované v karavanu se 2 platícími dospělými= v mimosezóně dítě 3.590 Kč, 28.6.-30.8. dítě 3.990 Kč. Děti do 2,99 let  (se 2 dosp.) bez nároku na služby v místě (strava a lůžko) mají pobyt ZDARMA, platí jen dopravu s paušál. poplatkem= 2.450 Kč + příslušné pojištění. Pro dítě zdarma do 2,99 let lze přiobjednat stravu polopenzi za 500 Kč/ turnus.
• SLEVA VĚRNOSTNÍ ( ZÁKAZNICKÁ)- Již jste s námi cestovali? Možnost dalších -500 Kč slevy. 
          
Podrobnosti nároku zde
• SLEVY SENIOŘI předsezóna sleva 400 Kč/os. Senioři v sezóně 02/7-30/8 sleva 300 Kč/os. Kč/os.
(Seniorská sleva se netýká zájezdů  při uplatnění slev první moment a last moment)
SLEVY vlastní doprava nebo 2 turnusy: Pobyty jsou vypsány pro autobusovou dopravu, vlastní doprava možná, momentálně bez nároku na slevu. Pro pobyty vlastní dopravou nabízíme přednostně bungalovy s možností doplatku stravy (viz nabídka níže).Při autobusovém zájezdu na 2 turnusy činí výše slevy 900 Kč za osobu obousměrně nebo 600 Kč při nečerpání jednosměrné dopravy.

- na začátek stránky -                                                                         


►UBYTOVÁNÍ: KEMPINKPARK CLASSE***  komfortní bungalovy  s koupelnou, WC, klima, TV
Dobře zařízené bungalovy, tzv. mobilhomy (MHM) jsou klimatizované (za příplatek), mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. Sestávají se ze 2 ložnic po dvou lůžcích a 1 přistýlky,  kuchyňského koutu s ledničkou, vařičem a základním nádobím. Před každým bungalovem je malá terasa se stolkem a židlemi. Zapůjčení prostěradel v době 27/5- 08/9 je poskytnuto ze strany CK zdarma, v ceně není ložní prádlo (povlaky na deku a polštář) a ručníky ( hosté si vezmou z domova vlastní nebo za příplatek v recepci na místě 10 € /os).

kemp classe bungalov

 
STRAVOVÁNÍ:
Vlastní nebo  za doplatek česká nebo italská polopenze.  Česká polopenze: Snídaně a večeře doplněné polévkou na oběd.  Menu je jednotné, český kuchař.  Centrální kuchyně je  nedaleko bungalovů, strava se vydává  ke konzumaci v bungalovu, z hygienických důvodů si každý účastník zajišťuje mytí jídelní soupravy a příboru individuelně v umývárně k tomu určené. Nebo polopenze  restauraci v areálu= polopenze formou menu s výběrem.

•DOPRAVA  vlastní nebo autobus:

Ve všech termínech je možná doprava vlastním autem. Pro někeré termíny je možno přiobjednat dopravu autobusem ( do vyčerpání kapacity). Pohodlné autobusy vybaveny klimatizací, WC, DVD, možnost teplých a chlazených nápojů za Kč. ODJEZDY  autobusu v závislosti na termínu: Praha, Plzeň,Chomutov, K.Vary, Sokolov, Cheb, Rozvadov-Sv.Kateřina. Odjezd z ČR  v cca 12-19 h dle místa (přesný čas bude uveden v pokynech na cestu týden před odjezdem), příjezd na místo ráno 7-9 h. Trasa: ČR-Německo-Rakousko-Itálie.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

Ceny a termíny Léto 2019- CLASSE   bungalovy tzv. mobilhomy pro 2 až 5 osob
(pobyty 7 NOCÍ  sobota-sobota / na vlastní dopravu nebo  pro autobusovou dopravu ) - slevy 1. moment 3% do 30.3.2019
cena za
celý bungalov
na týden
25.5.-01.6.
01.6.-08.6.
8.6.-15.6.

15.6.-22.6. 22.6.-29.6.

29.6.-06.7.
pobyty  so-so
06.7.-03.8.
03.8.-10.8.
10.8.-17.8.
17.8.-24.8.
24.8.-31.8.
31.8.-07.9.
07.9.-14.9.
BILO - 2 lůž
č.záj. 266
10 790
 12 490
12 750
16 190

16 590

19 990
20 300
17 200
13 300
10 990
TRILO-3-5 lůž
č.záj. 267
12 750
14 400
14 700
18 790
19 600
24 650
25 500
20 300
15 350
12 990
TRILO-6 lůž
č.záj. 268
18 690 20 150 20 590 24 600 25 390 30 300 30 990 25 990 21 100 18 790
Cena v tabulce zahrnuje :  pronájem bungalovu (MHM) na 7 nocí ( pobyt sobota-sobota) , zapůjčení prostěradel a povlaků polštář, parkování 1 automobil pro každý bungalov, spotřeby energií, vody, služby česky hovořího delegáta.
• Povinný poplatek na místě: závěrečný úklid 30 €, místní pobytová taxa 0,5 €/den /dospělý, dítě do 13,9 let zdarma. Zálohová kauce 50€ platba v den příjezdu,  vrací se v plné výši v den odjezdu-je li bungalov (MHM) předán nepoškozen v pořádku.
  • Volitelně doplatky: strava česká polopenze dospělý 7 nocí=1.050 Kč, 8 nocí=1.200 Kč, 9 nocí=1.350 Kč.* Dítě do 11,9 let: 750 Kč/ 850 Kč/ 950 Kč. Nebo Italská restauarce v areálu polopenze dospělý=25 €/den, dítě do 111,9 let 20€/den. Plná penze dospělý 35€/den, dítě do 11,9 let 25€ /den. .  Klimatizace: 6€/den, TV: 5€/den, Pes: 5€/ den (vše musí být dopředu nahlášeno a potvrzeno, platba na místě oproti voucheru).  Doprava autobusem při minimálně 4 osobách, menší počet na zpětné potvrzení(odjezd pátek-návrat neděle) obousměrná jízdenka: 2.390 Kč-2.650 Kč/ osoba dle odjezdového místa. Slevy 1.moment 3% do 30.3.  z tabulkových cen (netýká se příplatků).

- na začátek stránky -                                                                                                                                   


                                                      ITÁLIE- 3 denní výlet k moři  jen za 1099 Kč

Nemáte příliš dovolené a stýská se Vám po moři a sluníčku?
Pak máme pro Vás  pozvání na 3 denní výlet k moři.
  Termíny 2019    :  19.8.-21.8. = poslední 2 místa   ;    28.8.-30.8.= poslední 3 místa
   

Po celý den je Vám k dispozici zázemí kempinkparku  Lido Dante, jen pár kroků od pláže. V našem kempovém městečku je jídelna s rychlovarnými konvicemi k přípravě kávy, v areálu kempu je pěkný nový bazén, teplé sprchy a WC, pizzerie, obchod s potravinami a suvenýry. Ale hlavně přímo naproti kempu je dlouhá písčitá pláž, s pěkným vstupem do moře, kde se po celý den můžet slunit, koupat.

Harmonogram zájezdu:
1.den: navečer odjezd z ČR cca 18-19 h
2.den: ráno kolem 9 hod příjezd do Itálie Lido Dante kempingparku Classe, volný den u moře, večer odjezd (po minimálně 9 hodinové pauze), kolem 18.30-19.30 hod
3.den: ráno příjezd do ČR mezi cca 7-10 hod
  • Doprava : Autobusem- dálkový pohodlný bus s klima, DVD, občerstvení za Kč. ODJEZDY: Chomutov,KLášterec n/O, Ostrov n/O, K.Vary, Sokolov,Cheb, V.Hleďsebe- Planá u M.L., - N.Hospoda Bor- Rozvadov. CK si vyhrazuje potvrdit odjezdové/příjezdové místo při objednávce dle počtu přihlášených osob. 
               

ITÁLIE- Hotely s polopenzí

 HOTEL BLUE ***/ SILVI ROSE *** ( Cesenatico)

           švédské stoly+ voda+víno, blízko pláže (200m) , v ceně tobogán a bazén !! Dítě zdarma

   
Hotel s perfektní pozicí, v klidné zóně a pár metrů od pláže i živého centra. K hotelu patří velká nádherná pláž s bazénem a skluzavkou pro děti -Diamanti Beach.  Cesenatico je z ČR jen cca 1000 km, leží mezi Ravennou a Rimini a patří bezesporu mezi nejkrásnější místa oblasti Emilia Romagna. Unikátnímu historickému centru, obklopenému parky, dominuje přístav projektovaný samotným L. da Vinci, hlavní třída se večer mění v pěší zónu, bezpočet obchodů tržiště, restaurace, kavárny, diskotéky, bary a pizzerie lákají k návštěvě. Z místa je možno podnikat řadu výletů, mimo jiné: zábavní park  Mirabilandia, San Marino, zážitkový park Oltremare s delfináriem. Hotel poskytuje výhodné cenové podmínky pro rodiny, standardní a účelné ubytování střední kategorie je ve dvou hotelových budovách Blue a Silvi Rose ležících naproti sobě, společně sdílí recepci. Spokojeni zde budou i hosté , kteří mají rádi zajímavá střediska s možností zábavy, večerních promenád a sportovního či jiného aktivního vyžití.

Vybavenost: jídelna, bar, recepce, TV místnost,  WiFi zóna v prostoru recepce zdarma, výtah. V ceně je zahrnut vstup do plážového klubu Diamanti Beach Village- zde mají hosté využití bazénu a tobogánu zdarma. Pážová lehátka nejsou v ceně.

Stravování: - polopenze (snídaně a večeře bufetové) včetně nápojů vody a vína. Možnost doplatku obědů, které jsou podávány v plážové restauraci.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností 3. a 4. lůžka (mohou být formou patrového lůžka), všechny pokoje vybaveny TV/ SAT, telefon, klimatizace, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů,  trezor. Pokoje s balkonem za příplatek.

Pláž: vzdálená pouze  200 m  od hotelu , krásná písčitá s pozvolným vstupem do moře. Extra pro hosty hotelu je ZDARMA plážový klub s bazénem a tobogánem. Pláž je vybavena širokým zázemím s lehátky a slunečníky-plážový servis pro hotelové hosty zvýhodněnou cenu 10 €/ za 2 lehátka a slunečník na den. Nebo veřejná pláž se vstupem zdarma.

Blue hotel Cesenatico


-na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě-                         

 


     HOTEL SANTA MARTINA *** ( Cesenatico)

Perfektní služby 3* v ceně:  bazén + WiFi + pokoje s s ledničkou, klimatizací. DÍTÉ ZDARMA až do 10 let !
Kvalitní polo-plná penze i s nápoji.  Hned ve 2.linii od moře >Jen kousek od krásné  pláže !!Na jihu města Cesenatico se nachází na  hezkém  a klidném místě, pár kroků od pláže i obchodní zóny s možnostmi nákupů, večerní zábavy a procházek. Terasa k posezení u café baru. Domácí zvíře na zpětné potvrzení. Výhodná poloha umožňuje jak relaxaci na pláži, tak procházky po promenádě s obchody, kavárnami, bary, návštěvu historického centra s unikátním Leonardovým přístavem. Hosté si mohou zdarma zapůjčit jízdní kola. Rodiny s dětmi uvítají mnoho herních koutků a zón v parcích a u pláže, či blízkost akvaparku Atlantika- Cesenatico. Páry, mladší hosté a další příznivci aktivního vyžití či nočního života mají v bezprostředním okolí rovněž celou řadu příležitostí.

Vybavenost: restaurace vnitřní  bar, venkovní předzahrádka, výtah, WiFi zóna zdarma.

Pokoje: moderně a pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, všechny vybaveny:  klimatizace zdarma v ceně, TV/ SAT, trezor zdarma, malá lednička, koupelna s WC a sprchou,fén, většina pokojů s balkonem . Možná extra dětská postýlka pro děti do 2 let ( 1300 Kč/ týden).

Stravování: polopenze  (snídaně a večeře) s nápoji.  Bufetové snídaně, u večeří salátový nebo zeleninový bufet a tříchodové menu (předkrm, hlavní jídlo a dezert) s možností výběru z několika variant. Ke snídaním je v ceně čaj, káva a k večeřím voda  v karafě (v případě plné penze též k obědům). Plná penze za doplatek.

Pláž: vzdálená pouze  250 m  od hotelu , krásná písčitá s pozvolným vstupem do moře. Pláž je vybavena širokým zázemím s lehátky a slunečníky-plážový servis pro hotelové hosty zvýhodněnou cenu 10 €/ za 2 lehátka a slunečník na den. Nebo veřejná pláž se vstupem zdarma

-na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě-              


HOTEL RONDINELLA *** ( Cesenatico)

Pohodlí na prvním místě ! Nové pokoje s ledničkou, klimatizací, balkonem.  DÍTÉ ZDARMA.
Kvalitní polo-plná penze, voda+víno v ceně. Pár kroků od krásné  pláže, v ceně tobogán a bazén !!
  pěkný, nedávno zrenovovaný hotel, s pohodovou osobní atmosférou se nachází na hezkém a klidném místě, pár kroků od pláže i centra Cesenatica s možnostmi nákupů, večerní zábavy a procházek. V zahradě je stolní tenis, dětský koutek a posezení u café baru. Domácí zvíře na zpětné potvrzení. Výhodná poloha umožňuje jak relaxaci na pláži, tak procházky po promenádě s obchody, kavárnami, bary, návštěvu historického centra s unikátním Leonardovým přístavem. Hosté si mohou zdarma zapůjčit jízdní kola. Rodiny s dětmi ocení plážový klub s tobogánem a bazénem zdarma, ale i mnoho dětských zón v parcích a u pláže, či blízkost akvaparku Atlantika- Cesenatico. Páry, mladší hosté a další příznivci aktivního vyžití či nočního života mají v bezprostředním okolí rovněž celou řadu příležitostí. Rodina majitelů vede hotel již třetí generaci a klade důraz na kvalitní kuchyni s nejoblíbenějšími tradičními recepturami Jadranského pobřeží Romagna i mezinárodní kuchyni.

Vybavenost: restaurace vnitřní  bar, venkovní předzahrádka, výtah, WiFi zóna zdarma, jízdní kola zdarma k zapůjčení (dle dostupnosti) i s dětskými nosiči,   bazén s tobogánem přímo na pláži zdarma, oplocené parkování  pro 15 aut zdarma (dle dostupnosti)

Pokoje: moderně a pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, všechny vybaveny: balkón, klimatizace zdarma v ceně, TV/ SAT, trezor zdarma, malá lednička, koupelna s WC a sprchou,fén. Možná extra dětská postýlka pro děti do 2 let ( 1300 Kč/ týden).

Stravování: polopenze  (snídaně a večeře) s nápoji.  Bufetové snídaně, u večeří salátový nebo zeleninový bufet a tříchodové menu (předkrm, hlavní jídlo a dezert) s možností výběru z několika variant. Ke snídaním je v ceně čaj, káva a k večeřím voda a  víno v karafě (v případě plné penze též k obědům). Plná penze za doplatek.

Pláž: vzdálená pouze  150 m  od hotelu , krásná písčitá s pozvolným vstupem do moře. Extra pro hosty hotelu je ZDARMA plážový klub s bazénem a tobogánem. Pláž je vybavena širokým zázemím s lehátky a slunečníky-plážový servis pro hotelové hosty zvýhodněnou cenu 10 €/ za 2 lehátka a slunečník na den. Nebo veřejná pláž se vstupem zdarma

-na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě-  


 
  HOTEL DAVID*** (Cesenatico)
 
hotel s excelentní kuchyní. Přímo u pláže, úchvatné západy slunce z terasy.

V Cesenaticu, v jeho jižní části, je k dispozici hotel s nadstandardními službami kategorie 3*,  v první linii u moře. Má atraktivní bazén s vířivkou, terasou na slunění s lehátky zdarma a s výhledem na moře. Hotel vyniká výtečnou stravou . Nabízí příjemné prožití dovolené v pěkném areálu s pestrým servisem služeb.


Pokoje dvolůžkové s možností 1-2 přistýlek komplet vybaveny automaticky v ceně:TV/ SAT, lednička, trezor, telefon,  klimatizace. Všechny mají  výhled na moře, většina s balkonem (kromě jednolůžkových a dvou 3lůž. pokojů s velkým oknem).

Vybavení a služby:

-Bazén
-Restaurace
-Bar
-Zdarma WiFi + internet
-Příležitostné animace

Pláž: pěkná písčitá přímo od hotelu. Pozvolný vstup do moře. Pláž jak veřejná volná (zdarma), tak pláž s vybavením , kde jsou možné za zvýhodněný poplatek pronajmout slunečníky a lehátka.

Stravování: POLOPENZE- snídaně a večeře bufetové. Plná penze za doplatek. Pestrý snídaňový bufet: pečivo, ovoce, jogurty, džem, cereálie, sýry, uzeniny, sladké pečivo apod. Plná penze (obědy) za příplatek. V ceně i nápoje ke snídaním a k večeřím voda+ víno v karafě.

 
  -na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě- HOTEL ADMIRAL***Cesenatico)

  Dítě pobyt s polopenzí ZDARMA. Zdarma parkoviště pro hosty autem. Bazén a tobogán v ceně.
 

Předností hotelu je jeho poloha v blízkosti pláže a u promenády města Cesenatico s obchody a řadou možností zábavy i nočního života a možnost parkování (v ceně)  pro hosty přijíždějící vlastní dopravou.
Pokoje: dvoulůžkové s možností 2 přistýlek.Všechny komplet vybaveny v ceně: klimatizace, TV/SAT, balkón, trezor, telefon.. Koupelna se sprchovým boxem  a WC.

Vybavení a služby:
-Tobogán a bazén na pláži. Předzahrádka s dětským koutkem. Restaurace, bar s venkovním posezením. Výtah, recepce a společenská místnost.

Stravování: POLOPENZE- snídaně formou bufetu a večeře tříchodové, výběrem z více menu plus zeleninový nebo salátový bufet. Plná penze (obědy) za příplatek. Nápoje u snídaní v ceně.

Pláž: vzdálená pouze  100 m  od hotelu , krásná písčitá s pozvolným vstupem do moře. Extra pro hosty hotelu je ZDARMA plážový klub s bazénem a tobogánem. Na pláži MARCONI, vybavena širokým zázemím je ZDARMA plážový servis pro hotelové hosty,  zahrnující 2 lehátka a slunečník na pokoj na celý pobyt. Nebo veřejná pláž bez lehátek, vstup zdarma.

  -na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě-     


 

  HOTEL EDWARD *** (Igea Marina)
           
Top poloha 50 m od pláže, všechny pokoje s balkónem, 2 děti s polopenzí do 10 let ZDARMA!
V letovisku Igea Marina, pár kroků od pěkné pláže, leží  v klidné uličce hotel s příjemnou osobní atmosférou. Rodina majitelů se osobně stará o chod hotelu a spokojenost hostů. Hotel akceptuje na zpětné potvrzení  domácí zvíře. Předností je bezprostřední blízkost pláže i promenády s obchody, restauracemi a bary. Některé pokoje mají výhled částečný výhled na moře (nelze garantovat, pokoje umisťuje recepce).
  
Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, možnost dětské postýlky, všechny disponují:
·        balkón
·        TV/ SAT
·        stropní ventilátor
·        klimatizace za doplatek
·        trezor
·        koupelna s WC a sprchou (některé nemají box, nýbrž sprchový kout se závěsem)
·        fén

Vybavení a služby
·        restaurace
·        bar s venkovní předzahrádkou
·        menší dětský koutek
·        WiFi zóna zdarma v pokojích i u recepce
·        výtah
·        parkování pro auta  za poplatek (cca 900 m od hotelu)

Stravování: POLOPENZE- snídaně a večeře. Plná penze (obědy) za příplatek. V ceně i nápoje ke snídaním a k večeřím voda+ víno v karafě. Snídaně formou bufetu, u večeří bufetové saláty nebo zelenina plus tříchodové menu (předkrm+ hlavní jídlo+ dezert) s možností volby z několika variant. U večeří nebo též u obědů (v případě plné penze) voda  a  víno v karafě.

Pláž: 50 m od prostorné písčité pláže, pozvolně se svažující do moře.  Vstup na veřejnou  pláž  je zdarma. Na pláži s vybavením je možné za zvýhodněný poplatek pronajmout slunečníky a lehátka.

  -na začátek stránky-                -na ceník a info k dopravě-


                     

                                    CENÍK  HOTELY Léto 2019

HOTELY ITÁLIE / cena za dospělého na týden
CENY 2019     základní cena  / včasný nákup cena
termíny pobytu
č.záj.
ADMIRAL

hotel 3*
BLUE / SILVI ROSE
hotel 3*
RONDINELLA

hotel 3*
EDWARD

hotel 3*
STAR
hotel
3*superior
SANTA
MARTINA

hotel 3*
DAVID
hotel 3*+
Cesenatico
Cesenatico
Cesenatico
Bellaria/I.Marina
Cesenatico
   Cesenatico
1.moment   do 31.3.
 po slevě 8% po slevě 10% po slevě 10% po slevě 10% po slevě 8% po slevě 8% po slevě 5%
 24.5.-02.5.
201
8.950/ 8.234 vyprodán  7.990/ 7.191 7.790/ 7.011 8.690/ 7.995 8.290/ 7.627  9.450/ 8.978
 31.5.-09.6.
202
8.950/ 8.234 vyprodán  7.990/ 7.191 7.790/ 7.011 8.690/ 7.995 8.290/ 7.627  9.450/ 8.978
 07.6.-16.6.
203
8.950/ 8.234 vyprodán  7.990/ 7.191 7.790/ 7.011 8.790/ 8.087 8.290/ 7.627  9.450/ 8.978
 14.6.-23.6.
204
9.990/ 9.191 vyprodán  8.990/ 8.091 8.690/ 7.821 9.350/ 8.602 9.390/ 8.639 10.890/10.346
 21.6.-30.6.
205
9.990/ 9.191 vyprodán  8.990/ 8.091 8.690/ 7.821 9.350/ 8.602 9.390/ 8.639 10.890/10.346
 28.6.-07.7.
206
10.390/9.559 vyprodán  9.350/ 8.415 vyprodán 9.690/ 8.915 9.490/ 8.731 12.290/11.676
 05.7.-14.7.
207
10.550/9.706 vyprodán  9.690/ 8.721 vyprodán 10.650/ 9.798 9.990/ 9.191 vyprodán
 12.7.-21.7.
208
10.550/9.706 vyprodán vyprodán vyprodán 10.650/ 9.798 9.990/ 9.191 12.290/11.676
 19.7.-28.7.
209
10.550/9.706 vyprodán vyprodán vyprodán 10.650/ 9.798 9.990/ 9.191 12.290/11.676
 26.7.-04.8.
210
10.550/9.706 vyprodán 9.690/ 8.721 9.250/ 8.325 10.490/ 9.651 9.990/ 9.191 12.290/11.676
 02.8.-11.8.
211
13.950/12.834 vyprodán 13.750/12.375 11.690/10.521 X X 12.790/12.151
 09.8.-18.8.
212
13.950/12.834 vyprodán 13.750/12.375 11.690/10.521 X  X 12.790/12.151
 16.8.-25.8.
213
 13.950/12.834 vyprodán 13.750/12.375 11.690/10.521 X  X 12.790/12.151
 23.8.-01.9.
214
10.590/9.743 vyprodán 9.690/ 8.721 8.690/ 7.821 9.690/ 8.915 9.990/ 9.191 10.950/10.403
 30.8.-08.9.
215
9.990/ 9.191 vyprodán 8.990/ 8.091 7.790/ 7.011 8.790/ 8.087 9.390/ 8.639  9.650/ 9.168
 06.9.-15.9.
216
8.950/ 8.234  vyprodán 7.990/ 7.191 7.750/ 6.975 8.790/ 8.087 8.500/ 7.820  9.390/ 8.921
 13.9.-20.9. 217 8.950/ 8.234
vyprodán 7.890/ 7.101 7.750/ 6.975 8.100/ 7.452 8.500/ 7.820  8.500/ 8.075
1.dítě přistýlka 
 se 2 dospěl.v pokoji
 
 do 8,9 let
ZDARMA
  do 9,9 let
ZDARMA
  do 8,9 let
ZDARMA
do 9,9 let
ZDARMA
do 2,9 let
ZDARMA
do 9,9 let
ZDARMA
do 2,9 let
sleva 60%
do 14,9 let
sleva 50%
do 14,9 let
sleva 50%
do 14,9 let
sleva 30%
do 14,9 let
sleva 50%
 do 8,9 let
sleva 50%
 do 14,9 let
sleva 50%
 do 13,9 let
sleva 30%
2.dítě
se 2 dospěl. v pokoji
 0-1,9 let
bez lůžka

 ZDARMA
přistýlka
do 8,9 let
sleva  50%
fo 14,9 let
30%
0-2,9 let
bez lůžka

 ZDARMA

přistýlka
do 14,9 let
sleva  50%
0-1,9 let
bez lůžka

 ZDARMA

do 8,9 let
sleva 50%
do 14,9 let
sleva 30%
do 9,9 let
ZDARMA


přistýlka
 do 14,9 let
sleva  50%
přistýlka
do 2,9 let
sleva 50%

do 14,9 let
sleva 30%
0-1,9 let
bez lůžka

 ZDARMA


přistýlka
do 14,9 let
sleva 50%
0- 5,9 let
přistýlka

  45%

přistýlka
do 13,9 let
sleva  30%

3.dosp.os. sleva
20%
20%
20%
20%
10% 20%
10%
Obědy / týden/ osoba
2500 Kč
2650 Kč
2500 Kč
2650 Kč
 2500 Kč
2650 Kč
 1950 Kč
1/1 pokoj týden
1950 Kč
1950 Kč
1950 Kč
1950 Kč
 2500 Kč
2390 Kč
 2390 Kč
Zvířata
na dotaz
4-6€/den
nelze
4-6€/den
 na dotaz
na dotaz
 zdarma
Extra postýlka/týden
pro dítě do 2-4 let
1.400 Kč 1.260 Kč 1.300 Kč 1.400 Kč  na dotaz 1.400 Kč 1.400 Kč
Poznámka / Další služby
v ceně sluneč.+plážová
lehátka !

 v ceně
voda+víno k večeřím
 v ceně
voda+víno
k večeřím
 v ceně
voda+víno
k večeřím
  v ceně
voda+víno
k večeřím
v ceně
voda
k večeřím
  v ceně
voda+víno
k večeřím
  Rezervovat
hotel Admiral
Rezervovat
hotel Blue
Rezervovat
hot.Rondin.
Rezervovat
hotel Edward
Rezervovat
hotel Star
rezervovat
St. Martina
 Rezervovat
hotel David


CENA  ZA OSOBU V TABULCE ZAHRNUJE:   7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, pojištění CK proti úpadku,  česky hovořící delegát v místě pobytu v rozsahu úvodní schůzka + telefonní asistence během pobytu + úřední hodiny v kanceláři v Cesenaticu (kromě č.záj. 211-213 kdy je poskytována jen telefonní asistence bez návštěv delegáta v hotelu)
,
•Doprava autobusem je za příplatek 2.390-2650 Kč/os obousměrně dle odjezd. místa A-B (viz níže), odjezd pátek-návrat neděle. Autobus. doprava pro všechny termíny v tabulce kromě č. záj. 211-213.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem= například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K). Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.
ODJEZDOVÁ MÍSTA AUTOBUSU a cena obousměrné jízdenky:
A) Praha, Beroun- Plzeň, Rozvadov= 2390 Kč. B) Chomutov-K.Vary- Sokolov-Cheb.  Benešov-Brno-Č.Budějovice-Dobříš-Hradec Králové- Jablonec n/N-Jihalav-Kladno-Kolín-Louny-Liberec- Ml.Boleslav-Most-Pardubice-Písek-Poděbrady-Příbram-Rokycany-Slaný-Tábor-Teplice-Ústí n/L-Žebrák = 2.650 Kč
Autobusy jsou vybaveny: klimatizací, WC, DVD, a možností občerstvení, všechny mají polohovací sedadla. Naše CK využívá více typů autobusů s ohledem na obsazenost daného termínu a optimální vytíženost dopravy a to buď zahraniční busy např. BOVA, MAN, SCANIA.Všechny splňují veškeré bezpečnostní normy EU a ČR.
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY
Pojištění:  STANDARD (léčeb.výlohy) 10 dní za 170 Kč ♦ KOMPLEX  (léč.výlohy+storno)za 290 Kč.
DĚTSKÁ CENA *(nebo Dítě zdarma) je při ubytování se 2 dospělými pro děti  příslušného věku v tabulce. Děti zdarma jsou bez nároku na pojištění. Cena pojištění STANDARD pro „ děti zdarma“ = 170 Kč/ turnus.Dětský věk je v  označen v tabulce od-do , dítě má nárok na příslušnou slevu, pokud v době zájezdu nedosáhne příslušného věku.  Podrobnosti ke slevám 1. moment ZDE

- na začátek stránky -

 

 

  ITÁLIE - Apartmá bez stravy- autobusem nebo vl. dopravou

 Apartmá BELVEDERE (Lido Adriano) -Apartmá TRILO-6/  vl.doprava nebo bus

Cenově nejvýhodnější apartmánové ubytování v Lido Adriano !! Areál několika šestipatrových rezidencí je vybaven bazénem  již v ceně ( v provozu 01/6-15/9), k pláži 100 m,komplex je oddělen od pláže jen přírodní dunou. Pro apartmá je vyhrazené parkoviště 1x pro apartmá,limitovaný počet bude potvrzeno při rezervci). Apartmá jsou jednoduše, ale funkčně vybaveny, každý má balkón. Možnost trezoru za poplatek (omezený počet). Komplex leží téměř v centru, blízko oblíbené promenády s řadou   obchodů, restaurací, lunaparku a veškerých služeb.

Apartmá typ TRILO 6= pro 4-7 osob je třípokojové, se stává se z obývací místnosti s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem s ledničkou  sporákem a základním nádobím, dále jedna ložnice s manželským dovulůžkem a druhá ložnice s patrovými dvěma lůžky. Každé apartmá má balkon a vlastní koupelnu se sprchou a WC

                

 Rezidence  BELVEDERE  2019 (pobyty so-so, autobusem odjezd pátek, návrat neděle)
Nepřehlédni !!!  TOP Cena je za celé 6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 6 osob na týden !!
BELVEDERE      
č. záj.261
25.5.-01.6.
01.6.-08.6.

08.6.-15.6.

15.6.-22.6.
22.6.-29.6.
29.6.-06.7

06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7.-27.7.
27.7.-03.8.
03.8.-10.8.
17.8.-24.8.
10.8.-17.8.
24.8.-31.8.

31.8.-07.9.
07.9.-14.9.
Celé T-6 Apartmá
na týden
8.590
10.500
12.350
15.700
15.890
18.990
21.950
12.350
8.590
Osoba při plném apartmá
1.432
1.750
2.058
2.617
 2.648
3.165
3.658
2.058
1.432
Cena zahrnuje : 7x nocleh, spotřeby energií, využití bazénu 1.6.-15.9., zákonné pojištění CK. Na uvedené ceny se nevztahují akce 1.moment.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid = poplatek 45€ splatné na místě. Ložní prádlo a ručníky nejsou ve vybavení, nutno vzít vlastní nebo za poplatek 12€/os a týden. Vratná kauce činí 70€ za celé apartmá, je-li v pořádku byt předán čistý a nepoškozený, vrací se v den odjezdu v plné výši zpět. Možná 7. přistýlka za = 1500 Kč/ na týden.  Na místě se hradí pobytová taxa 1€/dospělý na noc, děti do 6 let taxu neplatí.  Cestovní pojištění: možno sjednat typ KOMPLEX ( léčeb. výlohy a storno) za 29Kč/os a den nebo STANDARD (léčeb.výlohy) za 17 Kč/os a den.

Doprava autobusem je možná za příplatek v období 01.6.-04.8. a 23.8.-14.9. (odjezd pátek-návrat neděle do Itálie linkový Holiday bus s ODJEZDY: Praha-Beroun-Plzeň-Rozvadov= 2.390 Kč /osoba obousměrná jízdenka.
Benešov-Kolín-Ústí n/L-Teplice-Most-Chomutov-Kladno-Louny-K.Vary-Sokolov-Cheb= 2.650 Kč/os obousměrná jízdenka. Komfortní autobus vybaven klimatizací, WC. Trasa z ČR přes Německo (Sv.Kříž nebo Rozvadov)- Rakousko.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

- na začátek stránky -   Apartmá AMANDA (Lido Adriano)-Apartmá TRILO-6/ vl.doprava nebo bus

Pěkná apartmá, jen 100 m od hezké pláže, úklid i parkování v ceně. Možnost stravy za doplatek.

Rezidence jen 100 m od pěkné písečné pláže, s komplet vybavenými prostornými apartmány.  Nachází se pár metrů od pláže i centra letoviska s obchody, butiky, restauracemi a bary. Klientům je k dispozici parkovací místo zdarma 1x na každé apartmá. Wifi s omezeným signálem zdarma. Menší pejsek nebo domácí zvíře za poplatek na vyžádání (40€/týden). Apartmá poskytují levnou variantu a zároveň dostatečné soukromí , pro společně cestující dvojice přátel nebo 4-6 členné rodiny.

Apartmá  TRILO  pro 4-7 osob jde o třípokojové apartmá (2x dvoulůžková ložnice a obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem), kuchyňský kout se základním nádobím, lednicí a sporákem. Dále koupelna/WC, balkon.Ve vybavení je TV. Možná 7. přistýlka nebo dětská postýlka.

Stravavlastní vaření ve vybavené kuchyňce nebo za doplatek v blízké restauraci (snídaně, večeře, polopenze). Snídaně jsou formou bufetu v restauraci Le Dune (cca 100 m od objektu), večeře menu v restauraci La Paranza cca 500 m od objektu- 3 chodové menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert, voda v ceně) v časech 18.30-20.30 h.

Pláž: cca 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, pláže jsou buď volné s možností vzít si vlastní slunečník nebo s placeným plážovým servisem (lehátka,slunečníky,sprchy apod.)
                       Speciální nabídka: termíny lze také na libovolný počet nocí ! (cena na zpětné potvrzení)

Rezid. AMANDA  2019 (pobyty so-so, autobus odjezd pátek, návrat neděle)  1.moment do 31.3.19 sleva 5% (odečet z tabulk.cen)
Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 6 osob na týden !!
Vila AMANDA      
č. záj.260
25.5.-01.6.
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.
15.6.-22.6.
22.6.-29.6.
29.6.-06.7.
06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7.-27.7.
27.7.-03.8.

03.8.-10.8.
10.8-17.8
17.8.-24.8
24.8.-31.8
31.8.-07.9.
07.9.-14.9.
Celé T-6 Apartmá
na týden
12.450
13.790
14.200
18.590
22.990
25.190
25.900
29.500
25.190
22.990
13.790
Osoba při plném apartmá (při 6 os.)
 2075
 2299
2367
 3099
 3832
4199
 4332
4917
4199
 3832
 2298
Cena zahrnuje : 7x nocleh, spotřeby energií, závěreč. úklid, zákonné pojištění CK, ložní prádlo zdarma (na vyžádání), parkovací místo

Vratná kauce= 50 € / za apartmá na týden, je-li v pořádku byt předán čistý a nepoškozený, vrací se v den odjezdu v plné výši zpět. Předání apartmá v sezóně může být od 14.30 h do 19.00 h / předání poslední den mezi 9-9.30 h.

Doprava autobusem je možná za příplatek. Po celou sezónu 02.6.-23.9. (odjezd pátek-návrat neděle do Itálie linkový Holiday bus s ODJEZDY: Praha-Beroun-Plzeň-Rozvadov= 2.390 Kč /osoba obousměrná jízdenka.
Benešov-Kolín-Ústí n/L-Teplice-Most-Chomutov-Kladno-Louny-K.Vary-Sokolov-Cheb= 2.650 Kč/os obousměrná jízdenka.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

Cena nezahrnuje: Povinná pobytová taxa 1€/ noc a os.  je splatná na místě, děti do 6 let taxu neplatí. Volitelně za příplatek: Cestovní pojištění UNIQA možno sjednat STANDARD: 17 Kč/ os a den, nebo KOMPLEX: 29 Kč/ os a den. Dětská postýlka nebo dospělá přistýlka (7. lůžko) 1500 Kč/týden. Plážový set 2 lehátka+ slunečník =12€/ den.Strava=Snídaně 6e/osoba na den. Večeře na den 11€/dospělý, 8 €/dítě 3-11,9 let. Dítě do2,9 let zdarma.

- na začátek stránky -              
   Apartmá  Vila LUISA (Rosolina Mare)-Apartmá  BILO 2-4 a TRILO 4-6/ vl.doprava nebo bus

Oblíbená vila LUISA v blízkosti pláže se nachází v Rosolina Mare, populárním letovisku známém svojí pěknou osmikilometrovou pláží a menším centrem s obchody, restauracemi a vším potřebným pro turisty. Rosolina Mare leží v v regionu Veneto (Benátsko), na takzvané Adriatické riviéře. Ideální místo pro autobusový zájezd i vlastní dopravu- z Chebu jen 830 km, z Prahy jen 860 km. Vilka leží v blízkosti pláže (250 m) i centra letoviska (400 m), obchod 50 m. •Příjezdy sobota 16-19, odjezdy do 10 hod.
Vybavenost a služby:
• Apartmá s TV, plně vybavenou kuchyňkou, vlastní koupelna s WC
• Zdarma 1 parkovací místo na apartmán.
• Klimatizace (za poplatek 20 €/týden na vyžádání)
• Malá domácí zvířata (za poplatek 30 €/ týden na vyžádání).
• ZDARMA  2x lehátko + slunečník/ na pláži La Perla=pro pobyty do 01/7 pro každé apartmá


Apartmá   třech typů velikosti  typ BILO a TRILO  pro 2-7 osob
Apartmá třech typů velikosti, všechna vybavena TV, klimatizace možná za doplatek. Možné extra lůžko (přistýlka nebo postýlka) a možnost menšího domácího zvířete, obojí na zpětné potvrzení. Ve vybavení jsou deky a polštáře.
Apartmá BILO 4+1 pro 2-5 osob (2 pokojové), skladba apartmá: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby - ložnice s manželským lůžkem - koupelna se sprchou a WC - terasa.
Apartmá TRILO 4+1 pro 4-5 osob (třípokojové),skladba apartmá: obývací pokoj s kuchyňským koutem - ložnice s manželským lůžkem - ložnice s palandou - koupelna se sprchou a WC - terasa
Apartmá TRILO 6+1 pro 6-7 osob (třípokojové), skladba apartmá: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby - 2 ložnice s manželským lůžkem - koupelna se sprchou a WC - terasa

Stravaindividuelně vaření ve vlastní kompletně vybavené kuchyňce (nádobí, vařič, lednice s mrazákem) nebo restaurace v blízkosti domu.

Pláž: pěkně široká písčitá cca 250 m od areálu, jemný zlatavý písek s dunami, pozvolný vstup do moře, výborné podmínky i pro malé děti a neplavce. Pláž veřejná neplacená i pláž se servisem a možností pronájmu lehátek a slunečníků ( cca 3-5 €/ den dle sezóny) = ZDARMA pro pobyty do 01.7. extra set 2 lehátek+slunečník.

 Vila  LUISA  2019 (pobyty so-so, autobusem odjezd pátek, návrat neděle)  1.moment sleva 8% do 31.1.2019 !  (odečet z  tabulk.cen)
Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 2-6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 2-6 osob na týden !!
Vila LUISA     
č. záj.270
27.5.-03.6.
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.
15.6.-22.6.
22.6.-29.6.
29.6.-06.7.
06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7.-27.7.
27.7.-03.8
03.8.-10.8.
10.8.-17.8.
17.8.-24.8.
.
24.8.-31.8.
31.8.-0.9
07.9.-14.9
14.9.-21.9
Celé BILO-2/4 Apartmá/ týden
6.990
8.790
11.900
13.800
13.800
17.890
13.790
11.900
8.790
6.990
6.990
Celé T-4 Apartmá
na týden
7.990
10.690
13.790
16.350
16.350
20.100
16.350
13.790
10.690
7.990
7.990
Celé T-6 Apartmá
na týden
8.990
11.990
15.590
18.690
18.690
21.850
18.690
15.590
12.100
8.990
8.990
Cena zahrnuje :  7x nocleh • spotřeby energií a vody • zákonné pojištění CK proti úpadku • 1x parkovací místo pro každé apartmá • lehátka a slunečník na pláži pro pobyty do 01.7. • česky hovořící asistentka k dispozici v hlavní kanceláři nebo telefonicky, která organizuje i výlety (nedochází do rezidencí, kterých je ve středisku a přilehlé oblasti přes 30) • 

Závěrečný úklid:není povinný, pokud klienti provedou sami, není-li apartmá předáno uklizené,je úklid za poplatek 40 € odečtem z kauce.
Vratná kauce= 100 € / za apartmá na týden, je-li v pořádku byt předán čistý a nepoškozený, vrací se v den odjezdu v plné výši zpět.

Doprava autobusem je možná za příplatek. Po celou sezónu 02.6.-23.9. (odjezd pátek-návrat neděle do Itálie linkový Holiday bus s ODJEZDY: Praha-Beroun-Plzeň-Rozvadov= 2.390 Kč /osoba obousměrná jízdenka.
Benešov-Kolín-Ústí n/L-Teplice-Most-Chomutov-Kladno-Louny-K.Vary-Sokolov-Cheb= 2.650 Kč/os obousměrná jízdenka.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

Cena nezahrnuje: Pobytová taxa splatná na místě (povinně): 0,3 €/os od 12 let za noc/ týden •   Volitelně za příplatek: Cestovní pojištění UNIQA možno sjednat STANDARD: 17 Kč/ os a den, nebo KOMPLEX: 29Kč/ os a den. Klimatizace nebo mikrovlnka volitelně 700 Kč  týden •Povlečení vlastní nebo za 10 €/os. • Extra dospělá přistýlka nebo dětská postýlka = 800 Kč/ týden • Menší domácí zvíře: 950 Kč/ týden      

- na začátek stránky -              

   Apartmá  Rezidence HOLIDAY (Caorle- Porto St.Margherita)-Apartmá  STUDIO,  BILO 2-4 a TRILO 4-6/ vl.doprava nebo bus
Populární reszidence s bazénem, blízko pláže a za dobrou cenu.
Nachází se v regionu Veneto (Benátsko), na takzvané Adriatické riviéře. Ideální místo pro autobusový zájezd i vlastní dopravu- z Chebu jen 780 km, z Prahy jen 860 km. Vilka leží v blízkosti pláže (200 m) i centra letoviska (400 m), obchod 50 m. •Příjezdy sobota 16-19, odjezdy do 10 hod.

Sředisko Porto Santa Margherita-Caorle leží na pobřeží Jaderského moře, přibližně 70 km severně od Benátek. Tato moderní část Caorle byla, na rozdíl od historického centra, vybudována až v průběhu 70 let minulého století. Od centra Caorle je Porto Margherita odděleno jen řekou Livenza. Přesto, že se nejedná o moc velké středisko, najdete zde mnoho obchodů, restaurací, pizzerií, supermarket. Kromě toho můžete každé ráno nakoupit ve stáncích u místních prodejců a každé úterý se zde koná pěkný tradiční trh.


Vybavenost a služby:
• Apartmá s TV, plně vybavenou kuchyňkou, vlastní koupelna s WC
• Zdarma 1 parkovací místo na apartmán.
• Klimatizace (za poplatek 20 €/týden na vyžádání)
• Malá domácí zvířata (za poplatek 30 €/ týden na vyžádání).
• ZDARMA  2x lehátko + slunečník/ na pláži La Perla=pro pobyty do 01/7 pro každé apartmá


Apartmá   třech typů velikosti  typ BILO a TRILO  pro 2-7 osob
Apartmá třech typů velikosti, všechna vybavena TV, klimatizace možná za doplatek. Možné extra lůžko (přistýlka nebo postýlka) a možnost menšího domácího zvířete, obojí na zpětné potvrzení. Ve vybavení jsou deky a polštáře.
Apartmá MONO 2+2 pro 2-4 osob: jde o apartmá o jedné místnosti, součástí níž je i kuchyňský kout a dva rozkládací gauč, každý pro 2 osoby, dále- koupelna se sprchou a WC - balkon nebo terasa.
Apartmá BILO 4+1 pro 4-5 osob (dvoupokojové),skladba apartmá: obývací pokoj s kuchyňským koutem - ložnice s manželským nebo dvěma oddělenými lůžky - koupelna se sprchou a WC - terasa
Apartmá TRILO 6+1 pro 6-7 osob (třípokojové), skladba apartmá: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby - 2 ložnice , jedna s manželským lůžkem a druhá s manželským lůžkem a jendolůžkem - koupelna se sprchou a WC - terasa

Stravaindividuelně vaření ve vlastní kompletně vybavené kuchyňce (nádobí, vařič, lednice s mrazákem) nebo restaurace v blízkosti domu= Restaurace Portesin, Viale Lepanto 160 (polopenze 17€/os na den).

Pláž: pěkně široká písčitá cca 200 m od areálu, jemný zlatavý písek, pozvolný vstup do moře, výborné podmínky i pro malé děti a neplavce. Pláž veřejná neplacená i pláž se servisem a možností pronájmu lehátek a slunečníků ( cca 3-5 €/ den dle sezóny) = 

 Rezidence  HOLIDAY  2019 (pobyty so-so, autobusem odjezd pátek, návrat neděle)
Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 2-6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 2-6 osob na týden !!
HOLIDAY     
č. záj.262
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.

15.6.-22.6.
 
22.6.-29.6.
29.6.-06.7.

06.7.-13.7.
13.7.-20.7
20.7.-27.7.
27.7.-03.8.
03.8.-10.8.
17.8.-24.8.
10.8-17.8.
24.8.-31.8
31.8.-07.9
07.9.-14.9
14.9.-21.9
Celé MONO-2/4 Apartmá/ týden
6.790
8.600
11.950
13.950
14.100
15.100
17.890
11.950
7.500
6.790
Celé T-4 Apartmá
na týden
7.990
9.990
13.390
16.750
16.990
17.100
21.100
13.390
8.500
7.990
Celé T-6 Apartmá
na týden
10.690
12.990
17.250
19.990
20.150
21.650
25.850
17.250
11.500
10.690
Cena zahrnuje :  7x nocleh • spotřeby energií a vody • zákonné pojištění CK proti úpadku • 1x parkovací místo pro každé apartmá • česky hovořící asistentka k dispozici v hlavní kanceláři nebo telefonicky, která organizuje i výlety (nedochází do rezidencí, kterých je ve středisku a přilehlé oblasti přes 30) • využití bazénu• Na uvedené ceny se nevztahují slevy 1.moment

Závěrečný úklid:povinný  úklid za poplatek na místě (Mono 45 €; Bilo=55€; Trilo=65€) hradí host v den příjezdu při převzetí klíčů.
Vratná kauce= 100 € / za apartmá na týden, je-li v pořádku byt předán čistý a nepoškozený, vrací se v den odjezdu v plné výši zpět.

Doprava autobusem je možná za příplatek. Po celou sezónu 01.6.-22.9. (odjezd pátek-návrat neděle do Itálie linkový Holiday bus s ODJEZDY: Praha-Beroun-Plzeň-Rozvadov= 2.390 Kč /osoba obousměrná jízdenka.
Benešov-Kolín-Ústí n/L-Teplice-Most-Chomutov-Kladno-Louny-K.Vary-Sokolov-Cheb= 2.650 Kč/os obousměrná jízdenka.
Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

Cena nezahrnuje: Závěrečný úklid (povinně) viz výše Pobytová taxa splatná na místě (povinně): 0,5 €/os od 12 let za noc/ týden •   Volitelně (nepovinné služby)  za příplatek: Cestovní pojištění UNIQA možno sjednat STANDARD: 17 Kč/ os a den, nebo KOMPLEX: 29 Kč/ os a den. Klimatizace volitelně lze v některých apartmá (na zpětné potvrzení) 35-45€/ týden, dle sezóny •Povlečení vlastní nebo za 10 €/os. • Extra dospělá přistýlka nebo dětská postýlka = 1500 Kč/ týden • Menší pes či domácí zvíře: 1500 Kč/ týden

- na začátek stránky -                   Apartmá MOSAICO (Lido Adriano)-Apartmá TRILO-6/  vl.doprava nebo bus

Oblíbený areál Mosaico se sestává z patrových budov, je zde výtah. Dále zahrada s bazénem ( v provozu dle počasí od začátku června do 10. září). Dále k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, parkování  1x pro apartmá. Domácí zvíře povoleno. Výborná poloha jen 100 m od moře a v blízkosti centra letoviska s obchody, restauracemi, bary. Pro skupiny možno zajistit cvičební plochu na aerobik, zumbu apod. Jednodušší ubytování za výtečnou cenu. Apartmá poskytují levnou variantu a zároveň dostatečné soukromí pro společně cestující dvojice přátel nebo 4-6 členné rodiny či kolektivy, kterým umožňuje vše pro pohodlný pobyt u moře.
  

Apartmá  TRILO  pro 4-7 osob jde o třípokojové apartmá (2x dvoulůžková ložnice a obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem), kuchyňský kout se základním nádobím, lednicí a sporákem. Dále koupelna/WC, balkon.Ve vybavení je TV. Možná 7. přistýlka nebo dětská postýlka.

Strava: vlastní vaření ve vybavené kuchyňce nebo za doplatek v blízké restauraci (snídaně, večeře, polopenze). Snídaně jsou formou bufetu v restauraci Le Dune (cca 100 m od objektu), večeře menu v restauraci La Paranza cca 500 m od objektu- 3 chodové menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert, voda v ceně) v časech 18.30-20.30 h.

Pláž: cca 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, pláže jsou buď volné s možností vzít si vlastní slunečník a lehátka, nebo s placeným  plážovým servisem (lehátka, slunečníky, sprchy).

                         Speciální nabídka: termíny lze také na libovolný počet nocí ! (cena na zpětné potvrzení)

 Rez. MOSAICO 2019 (pobyty so-so, autobus odjezd pátek, návrat neděle 1.moment sleva 5% do 31.3.2019 !  (odečet z  tabulk.cen)
Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 6 osob na týden !! 
MOSAICO
č. záj.263
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.
15.6.-22.6.
22.6.-29.6.
29.6.-06.7.
06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7-27.7
27.7-03.8
3.8.-10.8.
10.8.-17.8.
17.8-24.8
24.8.-31.9
31.8.-7.9.
07.9.-14.9
Celé T-6 Apartmá
na týden
13.790
14.200
18.590
22.990
25.190
25.900
29.500
25.190
22.990
13.790
Osoba při plném_apartmá
2.290
2.367
3.099
3.832
4.199
4.332
4.917
4.199
3.832
2.298
Cena zahrnuje : 7x nocleh, spotřeby energií, závěreč. úklid, ložní prádlo (na vyžádání), využití bazénu 1.6.-15.9., 100% pojištění zájezdu/CK, parkovací místo 1x pro apartmá.

Vratná kauce činí 50€ za celé apartmá, je-li v pořádku byt předán čistý a nepoškozený, vrací se v den odjezdu v plné výši zpět.
Cena nezahrnuje(volitelné služby): Cestovní pojištění: možno sjednat STANDARD (léčeb. výlohy) za 17 Kč/os a den nebo  KOMPLEX ( léčeb. výlohy a storno) za 29 Kč/os a den. Dětská postýlka nebo dospělá přistýlka (7. lůžko) 1500 Kč/týden. Strava=Snídaně 6€/osoba na den. Večeře na den 11€/dospělý, 8 €/dítě 3-11,9 let. Dítě do2,9 let zdarma. Povinný poplatek splatný na místě:  pobytová taxa 1€/ noc a os.  je splatná na místě, děti do 6 let taxu neplatí.

Doprava autobusem je možná za příplatek. Po celou sezónu 02.6.-23.9. (odjezd pátek-návrat neděle do Itálie linkový Holiday bus s ODJEZDY: Praha-Beroun-Plzeň-Rozvadov= 2.390 Kč /osoba obousměrná jízdenka.
Benešov-Kolín-Ústí n/L-Teplice-Most-Chomutov-Kladno-Louny-K.Vary-Sokolov-Cheb= 2.650 Kč/os obousměrná jízdenka.

Hlavním odjezdovým místem je Praha a Plzeň= cena obousměrné jízdenky 2.390 Kč. Ostatní odjezdová místa= jízdenka 2.650 Kč. V některých temrínech může být  řešena doprava k nejbližšímu hlavnímu odjezdovému místu  svozem-=například minibus, tranzit, osobní automobil, taxi (bez doplatku, na náklady CK F&K).Jedná se o situace, kdy je mimo hlavní odjezdové místo méně cestujících a svozem se optimalizuje ve prospěch všech cestujících plynulost a rychlost dopravy.

- na začátek stránky -


 

  Apartmá BARCA - Lido delle Nazioni, -Apartmá TRILO-6/  vl.doprava

Lido delle Nazioni  je menší letovisko v oblasti Emilia Romagna, v chráněné krajině delty řeky Pád.  Blízká vzdálenost z ČR je ideální pro pobyty s valstní dopravou. V městečku je krásná  písčitá pláž  s pozvolným vstupem do moře,  s možnostmi sportovních aktivit, nechybí ani  promenáda s obchody, menší lunapark pro děti a další potřebné zázemí pro  návštěvníky.

BARCA - je velmi hezký vilový komplex ,  ideální pro rodiny s dětmi. Disponuje společnou zahradou se  2 bazény - pro děti a dospělé (v provozu od 15/6 do 15/9) a dětským hřištěm. Nedaleko obchod a restaurace, cca 400 až 700 m. Areál sousedí s komplexem DUNA, který také naleznete v naší nabídce.
Apartmány typ Trilo 6+1  jsou  v přízemí či prvním patře. Skladba:  obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem  (lednička, sporák, nádobí)- ložnice s manželskou postelí - ložnice se 2 oddělenými lůžky nebo palandou - koupelna se sprchou a wc - balkon či terasa se zahradním nábytkem. Menší zvířata na dotaz za poplatek. Dětská extra postýlka za poplatek.

Ve vybavení je:  TV lednice s mrazákem pračka venkovní gril   klientům je k dispozici parkovací místo (vždy 1 místo na apartmán).

Pláž: pěkná písčitá 600 m od areálu

              

 

 
 
 
Ceny a termíny Léto 2018- BARCA  (pobyty sobota-sobota, pouze na vl.dopravu)
ceny 2019 již brzy
Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 6 osob na týden !! 
cena za
celé  apartmá
na týden
27.5.-01.6
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.
15.6.-22.6.
22.6.-29.6.
29.6.-06.7.
06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7.-27.7.
27.7.-03.8.
03.8.-24.8.
24.8.-31.8.
31.9.-07.9.
07.9.-14.9.
TRILO 6-7 lůž
č.záj. 267
8.900
 11.900
15.500
19.950
19.950
19.950
23.500
11.990
11.300
8.950
bota-sobota), spotřeby energií, vody, deky a polštáře, 100% pojištění zájezdu -CK proti úpadku, parkování, využití bazénu (nutná koupací čepice).
Další informace: v místě je klientům je k dispozici zástupce v ubytovací kanceláři v angličtině, němčině a italštině a telefonní asistence v češtině, stálý delegát v češtině zde není. Na uvedené ceny se nevztahují akce 1.moment. 

Cena nezahrnuje: Závěrečný úklid není povinný, pokud klienti provedou sami. Jinak je úklid za poplatek 60 €, odečtem z kauce. Vratná kauce: 100 €, hradí se na místě v den příjezdu a je vrácena v den odjezdu v plné výši, je-li apartmá předáno uklizené a bez závad. Ložní prádlo a ručníky nejsou ve vybavení, nutno vzít vlastní nebo za poplatek 14€/os za set na týden. Dětská extra postýlka 1.500 Kč na týden. Povinný poplatek hrazený na místě= pobytová taxa: 10 €/apartmán na 7 nocí. Domácí zvíře na zpětné potvrzení za 1.500 Kč/ týden.

Cestovní pojištění: možno sjednat typ KOMPLEX ( léčeb. výlohy a storno) za 28Kč/os a den nebo STANDARD (léč. výlohy) za 16 Kč/os a den 
Doprava: vlastní


- na začátek stránky -Apartmá DUNA - Lido delle Nazioni, -Apartmá TRILO-6/  vl.doprava

Lido delle Nazioni  je menší letovisko v oblasti Emilia Romagna, v chráněné krajině delty řeky Pád.  Blízká vzdálenost z ČR je ideální pro pobyty s vlastní dopravou. V městečku je krásná  písčitá pláž  s pozvolným vstupem do moře,  s možnostmi sportovních aktivit, nechybí ani  promenáda s obchody, menší lunapark pro děti a další potřebné zázemí pro  návštěvníky.

DUNA - je příjemný areál  třípatrových budov,  soustředěných kolem bazénu, v období 15/6-15/9  s dohledem plavčíka, takže i o menší děti je bezpečně postaráno. Každá budova má výtah a k dispozici parkoviště (vždy 1 místo na apartmán). Obchod, nákupní centrum  a restaurace  je 400-600 m. Menší zvířata na dotaz za poplatek. Dětská postýlka za 25€ na týden.

Apartmány typ Trilo- 6  v přízemí s privátní zahrádkou a zahradním nábytkem či v patře s velkým balkonem jsou zařízeny pro pohodlnou dovolenou. Každé apartmá má tři místnosti: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem (lednička, sporák, nádobí) - ložnice s manželskou postelí - ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou. Dále vždy ještě  koupelna se sprchou a WC a  zahrádka či balkon.
Ve vybavení apartmá je:  lednice s mrazákem  sporák  TV je možná za poplatek 25€ na týden

Strava: vlastní vaření ve vybavené kuchyňce nebo restaurace v okolí rezidence individuálně

Pláž: pěkná písčitá 600 m od areálu

 

Ceny a termíny Léto 2019- DUNA  (pobyty sobota-sobota, pouze na vl.dopravu)
  Nepřehlédni !!!  Cena je za celé 6 lůžkové apartmá ⇒ tedy pro všech 6 osob na týden !!
cena za
celé  apartmá 
na týden
25.5.-01.6.
01.6.-08.6.
08.6.-15.6.
15.6.-22.6.
22.6.-29.7.
29.6.-06.7.
06.7.-13.7.
13.7.-20.7.
20.7.-27.7.
27.7.-03.8.
03.8.-10.8.
10.8.-17.8.
17.8.-24.8.
24.8.-31.8.
31.8.-07.9.
07.9.-14.9.
TRILO 6-7 lůž
č.záj. 268
9.300
 9.900
12.500
13.900
15.300
16.500
21.390
14.900
10.500
8.900
Cena zahrnuje :  pronájem celého 6 lůž. apartmá na 7 nocí ( pobyt sobota-sobota), spotřeby energií, vody, deky a polštáře, 100% pojištění zájezdu -CK proti úpadku, parkování, využití bazénu (nutná koupací čepice), 1x parkovací místo.
Další informace: v místě je klientům je k dispozici zástupce v ubytovací kanceláři v angličtině, němčině a italštině a telefonní asistence v češtině, stálý delegát v češtině zde není. Na uvedené ceny se nevztahují akce 1.moment. 

Cena nezahrnuje: Závěrečný úklid není povinný, pokud klienti provedou sami. Jinak je úklid za poplatek 60 €, odečtem z kauce. Vratná kauce: 100 €, hradí se na místě v den příjezdu a je vrácena v den odjezdu v plné výši, je-li apartmá předáno uklizené a bez závad. Ložní prádlo a ručníky nejsou ve vybavení, nutno vzít vlastní nebo za poplatek 14€/os za set na týden. Dětská extra postýlka 1.500 Kč na týden. Povinný poplatek hrazený na místě= pobytová taxa: 0,3 €/osoba/noc, děti do 11 let neplatí.

Cestovní pojištění: možno sjednat typ KOMPLEX ( léčeb. výlohy a storno) za 29 Kč/os a den nebo STANDARD (léč. výlohy) za 17 Kč/os a den 
Doprava: vlastní. 


- na začátek stránky -

© 2008 G2 Studio s.r.o.