Cestovní Kancelář F&K - Dovolená jak má být...


VSTUPENKY NA LETNÍ FESTIVALY, AKCE V PRODEJI !   8.05.2014
Vyberte si z řady špičkových akcí a nezapomenutelných show!! Jsme autorizovaným předprodejním místem sítí TICKET STREAM a TICKET ART. Platba v hotovosti je za naprosto shodné ceny jako na webu. Pokud byste si přáli platit platební kartou, je nutné počítat s malým manipulačním poplatkem! Podrobnosti čtěte prosím níže v dalších novinkách
další novinky >>    

Řecko - ostrov Korfu

Řecko všemi smysly! Pohoda teplých dní i večerů a azurové moře Vás nadchnou na Korfu.

Řecko plážKORFU - věčně zelený, nazývaný také smaragdový, ostrov v jónském souostroví. Jeho historie sahá až do doby Homéra. Pokud od dovolené očekáváte tyrkysově čisté jónské moře, písčité i oblázkové pláže, přírodu nepoznamenanou masovou turistikou, kde rostou olivy, cypřiše, pomerančovníky a další tropická i subtropická vegetace,očekáváte-li dobře fungující služby, historické památky (pohádkový zámek císařovny Sissy můžete navštívit i Vy) a plnou sezónu od května až do října, potom se Vaše představy mohou stát skutečností na prosluněném ostrově Korfu (řecky Kerkyra.) V nabídce máme tři pobytová místa,západ, severovýchod, i východ ostrova

POBYTOVÁ MÍSTA:

DASSIA, RODA, ACHARAVI, AG.GEORGIOS, SIDARI

Dassia jedno z největších a také nejstarších letovisek na Korfu leží na východním pobřeží, jen cca 12 kilometrů
od hlavního města, kam je dobré autobusové spojení. Dassia má hezké pláže s hrubozrnným pískem, kde jsou půjčovny loďek, šlapadel a nabídka všech vodních sportů. Hlavní část letoviska je tvořena řadou hotelů, restaurací, obchodů, taveren, diskoték a za další zábavou se dá vyrazit do dva kilometry vzdáleného nočního diskotékového střediska Ipsos. Oblast je navštěvována především mladými lidmi z celé Evropy, ale také starší generace, která ma ráda společenský život, si zde přijde na své.

Řecko pláž 2Acharavi-Roda jsou velmi pěkná střediska navazující na sebe hezkou, šestikilometrovou pláží. Obliba Acharavi a Rody neustále roste, ať už je to díky pestré nabídce služeb pro turisty, dobrému spojení s hlavním městem, nebo dlouhé příjemné pláži, s řadou možností vodních sportů. Moře je zde krásně čisté, s pozvolným vstupem. Uličky přilehlé k pláži jsou plné výborných taveren, restaurací, obchodů, barů a diskoték, odkud můžete odcházet až při východu slunce. Acharavi navíc láká vodním parkem Hydropolis s tobogány i tenisovými kurty a malou ZOO. Letoviska nabízí ale i možnost narušené relaxace. Malebná krajina láká k procházkám nebo vyjížďkám na kole, skútru, autem. Místo je ideální pro všechny věkové kategorie.  Ubytování: Claire/Stefania, Gongas, Maria, Valentinos, Mesonghi B.

Agios Georgios upoutá především širokou písčitou pláží, patřící mezi nejkrásnější na ostrově Korfu a oceněné Modrou vlajkou Evropské Unie za čistotu. Pozvolný přístup do moře ocení zejména rodiče s dětmi. Přestože se tato původně rybářská vesnička teprve nedávno otevřela cestovnímu ruchu, naleznete zde dostatek restaurací, obchodů s potravinami, bary, směnárnu, půjčovnu automobilů a skútrů, na pláži vodní sporty, potápění u nedalekého útesu.V místě je také několik vyhlášených rybích restaurací, kam se sjíždí návštěvníci z celého ostrova.  Do okolí je možno podnikat také zajímavé pěší procházky nebo lodní výlety, třeba do romantické „Modré laguny„
Středisko vyhledávají zejména příznivci relaxace a nepřeplněných krásných pláží.

Sidari leží na severozápadě Korfu a patří mezi nejčastější  výletní cíle turistů i oblíbené pobytové místo. Kromě pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem, jsou zde unikátní pískovcové útvary, dodávající místu romantické kouzlo. Vedou zde pěší stezky a místy lze jeskyněmi i proplavat. Nejatraktivnějším místem je "Canal d´Amour. Sidari je také držitelm Modré vlajky za čistotu pláže a moře. V centru letoviska je velké množství obchůdků, barů, taveren a možnosti zábavy. Letiště Kerkyra je 35 km.

PLÁŽE:

písčité v Agios Georgios a v Dasii. V Acharavi písčité, které směrem k Rodě přechází v oblázkovou a v samotné Rodě je opět písek. V Ipsosu  oblázková pláž a písčité dno v moři, pozvolný vstup. Ostrov Korfu omývá jedno z nejčistších moří, moře Jónské. Vstup do moře je pozvolný. Na plážích lze mít vlastní slunečník i lehátka zdarma nebo si je pronajmout za poplatek 4-6 eur/den (liší se dle oblasti a sezóny).


VÝLETY:

Celodenní okruh ostrova - navštívíte nejkrásnější kout ostrova mimo jiné zámeček císařovny Sissi, Paleokastritsu - s mužským ortodoxním klášterem, vyhlídku Bella Vista, Sidari - bizarně tvarované pískovcové skály (27 EUR)
Aqualand - celý den v jednom z nejmodernějších evropských aquaparků s velkým množstvím atrakcí pro děti i dospělé (18-30 EUR)
Lodní výlet - na ostrovy Paxos a Antipaxos, celodenní výlet (30 EUR)
Řecký večer - (ukázka řeckých tanců,bohatá večeře, víno (34 EUR)
Barbeque - plavba lodí s proskleným dnem, grilování na pláži přístupné pouze od moře spojené s opalováním a koupáním (29 EUR)
Výlet do města Korfu - s možností výletu lodí s proskleným kýlem . Denní či večerní výlet do historického hlavního města s mnoha pamětihodnostmi (Stará a Nová pevnost, byzantský kostel aj.) a zachovalým romantickým centrem (10-12 EUR)
Pronájem aut - na den (35-50 EUR)
Pronájem skútru - na den (15-20 EUR)
 

Klima:
  V. VI. VII. VIII. IX. X.
Vzduch 23 27 31 31 27 23
Voda 19 23 25 25 24 21

 

DOPRAVA  DO ŘECKA AUTEM A TRAJEKTEM

Řecko tasos kajuta Řecko tasos lod Řecko tasos restaurace

na vyžádání zajistíme trajektový lístek z italského přístavu  Benátky nebo Ancona na Korfu.

DOPRAVA  DO ŘECKA LETECKY

Moderními letadly společnosti Travel Service, odlet z Prahy. Doba letu na Korfu je cca 2 hod., transfer z letiště do letoviska Agios Georgios trvá cca 45-60 min. Čas odletu bude upřesněn v informacích nejpozději 7 dnů před odletem.

-zpět na začátek stránky-                            -ceník letecky 


UBYTOVÁNÍ V ŘECKU

Hotel ALKYON BEACH *** (A.Georgios)

Leží přímo u nádherné pláže+Klimatizace+ bazén+ vše za dobrou cenu. Výhodné pro skupiny. Hotel disponuje recepcí s trezory za poplatek, dětským koutkem, sladkovodním bazénem s barem a se slunečníky a lehátky zdarma. V blízkosti se nacházejí oblíbené taverny a obchůdky.
Nelze pobyt se psem (ani malým).

Ubytování: Pěkné 2 lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek jsou vybaveny sprchou, WC, malou ledničkou, TV, telefonem, klimatizací v ceně a balkonem nebo terasou. Přistýlkou je u dospělých dodatečné řádné lůžko, u dětí rozkládací lůžko a u 4 lůžkového pokoje palanda. Několik pokojů je s přímým výhledem na moře. Tyto pokoje jsou bez příplatku, ale je nutné je rezervovat včas.

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou švédských stolů

Pláž: 30 m krásná písčitá pláž.

Řecko Alkyon hotel  Řecko Alkyon pokoj 


-zpět na začátek stránky-                     -jít na ceník-


 
Hotel TELEMACHOS **+ (Dassia)      

All inclusive !

Hotel Telemachos je umístěn v klidné zóně, 300 m od turistického centra Dassie, kde je plno obchodů , klubů ,výborných restaurací, a dalších zařízení. Hotel disponuje velkou zahradou se dvěma bazény, kde je také bar a lehátka + slunečníky zdarma . Dále nabízí dětský koutek s houpačkami, kolotočem a skluzavkou, ping-pong, kulečník. internetové připojení za příplatek, směnárnu, trezor za poplatek, volejbalové hřiště, obchod se suvenýry. Cesta z pláže vede do mírného svahu, osobám s pohybovými obtížemi doporučujeme ještě konzultovat.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek jsou příjemně zařízeny, mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, balkon s výhledem do zahrady nebo na moře. Jsou vybaveny klimatizací (možno za příplatek).

Stravování: v ceně polopenze (snídaně a večeře) formou pestrých švédských stolů nebo ALL INCLUSIVE.

Pláž: cca 500 m od hotelu je písšito-oblázková pláž

 


-zpět na začátek stránky-             ceny na vyžádání
Hotel SEMELI ** (Roda)

Hotel v typickém korfském stylu je situován na okraji oblíbené Rody, uprostřed zeleně subtropické zahrady, na klidném místě, nedaleko oblázkové pláže, kam vede málo frekventovaná cesta lemovaná zelení. Sestává se z hlavní budovy s recepcí, jídelnou a barem a z další budovy, kde jsou pokoje. V zahradě je bazén a lehátka zdarma, denní bar. Milý rodinný hotel s dobrou cenou vyhovuje pro relaxaci i aktivní dovolenou, cca 500 m je centrum s rušným večerním životem- řadou obchodů, výborných restaurací, taveren, barů, disco . V blízkém Acharavi (5km) je akvapark.

Ubytování: standardně vybavené menší dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek. Každý pokoj má malou ledničku, vlastní koupelnu se sprchou a WC, fén a balkon. Klimatizace za příplatek.

Stravování: polopenze Snídaně švédské stoly (odpovídající kategorii **), večeře jsou servírované menu o 4 chodech. Chutná domácí kuchyně. Možnost příplatku plné penze.

Pláž: 250 m, oblázková přecházející v písčitou

Řecko Semeli Řecko Semeli 2 Řecko Semeli 3

-zpět na začátek stránky-                  -jít na ceník-
Hotel MARIA ** (Acharavi)

Menší hotel rodinného typu je situován vedle villy Gongas, nedaleko nádherné písčité pláže, jedné z nejdelších na Korfu a zároveň nedaleko živého centra Acharavi, kde je řada obchůdků, restaurací, taveren. Vybavení hotelu: nedávno dodělaný bazén, zahradní restaurant, recepce, bar, společenská místnost s TV, sejfy k pronájmu. Cca 15 minut chůze od hotelu je akvapark Hydropolis, který potěší zejména rodiny s dětmi a příznivce vodních radovánek. Ubytování uspokojí všechny, kteří mají rádi menší, rodinné hotely s milou a pohodovou atmosférou. Přestože jde o kategorii 2*, pokoje jsou vybaveny nadstandardně a poskytují příjemné bydlení.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, většina s možností 1 přistýlky. Všechny jsou vybaveny TV, ledničkou, fénem, mají koupelnu s WC, balkon. Několik pokojů má výhled na moře (nelze rezervovat). Klimatizace za doplatek.

Stravování: . Snídaně jsou formou švédského stolu, jednodušší, odpovídající své kategorii. Večeře je možné zajistit v některé z blízkých restaurací (řeckých taveren)

Pláž: 350  m, je vhodná i pro děti, neboť se svažuje až cca po 50 m do moře.

Maria hotel swiming Řecko Semeli 2 Řecko Semeli 3

-zpět na začátek stránky-                -jít na ceník-
Hotel BELLE HELENE*** (A.Georgios)

Hezký a udržovaný hotel, jehož předností jsou dobré služby a poloha u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, oceněné modrou vlajkou za čistotu. Hotel je vybaven bazénem s terasou na slunění, barem, restaurací , disponuje internetovým koutkem, směnárnou, trezory k pronájmu, butikem. V okolí další restaurace, taverny, potápěčské centrum, obchody.

Pokoje: příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje, všechny s přímým nebo bočním výhledem na moře. Z pokojů v přízemí přes vrostlé stromy výhled není. Možnosti 1-2 přistýlek, vybaveny ledničkou s minibarem (konzumaci hradí klient), TV/ SAT, koupelnou se sprchou, WC, telefonem,  trezorem (za poplatek) a balkonem . Klimatizace za doplatek. Hotel disponuje několika rodinnými pokoji vyšší kategorie pro 4 osoby, na vyžádání za příplatek 1900 Kč/os oproti ceníku (dítě i dospělý).

Stravování: polopenze, řecká i mezinárodní kuchyně. Snídaně kontinentální formou švédského stolu, večeře servírované o třech chodech a k tomu švédský stůl na zeleninu a saláty.

Pláž: 50 m písečná pláž s pozvolným vstupem do vody   
 

 -zpět na začátek stránky-                -jít na ceník-Hotel SILVER BEACH** (Roda)

Menší dvoupatrový hotel s rodinnou atmosférou je vystavěn v zahradě nedaleko živějšího centra. Restaurace, taverny a obchůdky jsou vzdáleny cca 50 metrů. K vybavení hotelu patří bazén s jacuzzi a dětskou částí a terasou na opalování, bar, vstupní hala s recepcí, výtah, televizní kout, restaurace, internetové připojení, koutek pro děti, kulečník (za poplatek), trezory k pronájmu. Hotel příležitostně organizuje také tradiční řecký večer s tancem a hudbou.

Pokoje: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Klimatizace za doplatek. K dispozici několik rodinných pokojů pro 4 osoby( vyšší kategorie, na vyžádání za příplatek 1500 Kč/os k cenám dospělým i dětským).

Stravování: polopenze, snídaně a večeře formou menšího bufetu v hotelové restauraci.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je od hotelu cca 350 metrů (přístup přes silnici).

  Silver beach pokoj


-zpět na začátek stránky-              -jít na ceník-Villa GONGAS (Acharavi)

Extra levně pro rodiny !

Dvě vilky leží v oplocené zahradě s novým bazénem a lehátky zdarma, v klidném prostředí, přitom jen nedaleko písčité pláže (300 m) a centra (100 m). V těsné blízkosti je obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Účelně zařízená apartmá se standardním vybavením, pro všechny generace. V ceně lůžkoviny včetně ručníků a závěrečný úklid.

Ubytování: Typ studio 2+2 je obytná místnost se dvěma lůžky a odděleným kuchyňským koutkem, možnost 1-2 přistýlek. Nebo čtyřlůžková apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi, možnost 1-2 přistýlek. Studia i apartmá mají kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, nádobím. Koupelnu se sprchou, WC, balkon nebo terasu. Lůžkoviny a ručníky v ceně. Klimatizace za poplatek. Extra family cena v 1/4 apartmá na pevných lůžkách: 2 dospělí+2 děti =platí jen 3x dospělou cenu. Nebo 3 dospělí + 1 dítě = platí 3x dospělou cenu+1300 Kč..

Stravování: Ideální jak pro pobyty s vlastním vařením, tak se stravou (zajištěno v restauraci v bezprostřední blízkosti), doporučujeme zejména bohaté večeře o 4 chodech (předkrm, hl. jídlo,salát a dezert) výběr hl. chodu ze dvou menu. Snídaně upozorňujeme zvážit, že je tzv. kontinentální servírovaná (pečivo + džem + máslo + salám nebo sýr).

Pláž: 300 m, dlouhá písčitá pláž, místy s drobnými oblázky.

Řecko Gongas hotel Řecko gongas pokoj  Řecko gongas pokoj 2


-zpět na začátek stránky-              -jít na ceník-
Villa CLAIRE  a STEFANIA(Acharavi)

Blízko pláže !

Dvě vilky CLAIRE a STEFANIA, oddělené jen zahradní zídkou. Především mají výbornou polohu, pár kroků od pláže a zároveň v klidné zóně. Na terase bývá slyšet vzdálené šumění moře. 250m odtud je k dispozici sladkovodní bazén, 150m obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Obě mají kvalitní interiéry, jsou vhodné i pro rodiny, leží v udržované oplocené zahradě s palmami a subtropickou zelení. V ceně lůžkoviny včetně ručníků a závěrečný úklid.  

Ubytování:  CLAIRE :Typ studio 2+1 (obytná místnost se dvěma lůžky a odděleným kuchyňským koutem) nebo čtyřlůžková apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi, s ventilátorem. Studia i apartmá mají kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, nádobím. Koupelna se sprchou a WC, fén , balkón nebo terasa, nové pěkné bydlení. U studií i apartmá možnost 1 přistýlky.
STEFANIA: Typ studio 2+1 (obytná místnost se dvěma lůžky a odděleným kuchyňským koutem) nebo čtyřlůžková apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi. U obou typů možnost přistýlky. Studia i apartmá mají TV, kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, nádobím. Koupelnu se sprchou, WC, balkón nebo v přízemí terasa. Lze připlatit klimatizaci.

Stravování: Ideální jak pro pobyty s vlastním vařením, tak se stravou ( zajištěno v nedaleké restauraci ), doporučujeme zejména bohaté večeře o 4 chodech (předkrm, hl. jídlo,salát a dezert) výběr hl. chodu ze dvou menu. Snídaně upozorňujeme zvážit, že je tzv. kontinentální servírovaná (pečivo+ džem+ máslo+salám nebo sýr)

Pláž obě: 50 m ( Claire) -70 m ( Stefania) od domů dlouhá písčitá, místy s drobnými oblázky na kraji pláže, pozvolný vstup do moře

-zpět na začátek stránky-                -jít na ceník-Villa KOSTAS (A. Georgios)

Oblíbená stálice v naší nabídce. Krásné klidné prostředí uprostřed barevné subtropické zahrady, příjemně zařízená apartmá. V ceně lůžkoviny včetně ručníků a závěrečný úklid. Pro všechny věkové kategorie. Dobrá poloha blízko pláže i centra: cca 300 m.

Ubytování: Typ studio 2+1 (obytná místnost se dvěma lůžky a odděleným kuchyňským koutem) nebo čtyřlůžková apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi,u obou typů možnost přistýlky. Studia i apartmá mají TV, kuchyňský kout vybavený lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím. Klimatizace za příplatek. Koupelna se sprchou,WC,balkón nebo terasa.

Stravování: Doporučujeme jak pro zájemce o pobyty s vlastním vařením, tak s večeřemi, popř. polopenzí (restaurace v bezprostřední blízkosti: snídaně upozorňujeme zvážit, jsou jednoduché kontinentální, doporučujeme bohaté večeře o 4 chodech, výběr hl. chodu ze dvou menu).

Pláž: 300 m krásná písčitá pláž, oceněná Modrou vlajkou.

 

-zpět na začátek stránky-                   -jít na ceník-Villa VALENTINOS  ( Roda)

Pěkný areál čtyř budov s bazénem  velmi blízko pláže, v klidné zóně, uprostřed upravené zahrady s pomerančovníky a subtropickou zelení. Zároveň v dosahu živého střediska Roda, kde jsou obchody, bary, výborné restaurace, diskotéky. V areálu se nachází u bazénu oddělená část pro děti, bar, lehátka a slunečníky jsou zde zdarma. Obchod a restaurace je cca 150 m, centrum cca 400 m, kam se dostanete pohodlnou procházkou asi za 10 minut.

Typ studio 2+1 (obytná místnost se dvěma lůžky a oddělenýmkuchyňským koutkem) jsou v přízemí nebo čtyřlůžková apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi, tyto jsou v patře. U obou typů možnost  jedné přistýlky.  Klimatizace u některých studií za příplatek. Prostorné a hezky vybavené byty typ studio a apartmá. Oba typy mají balkony nebo terasu, kuchyňský kout s vařičem, základním nádobím, ledničkou. Koupelna se sprchou, WC, V ceně lůžkoviny včetně ručníků a závěr. úklid.

Stravování : Ideální jak pro pobyty s vlastním vařením, tak se stravou ( zajištěno v nedaleké restauraci ), doporučujeme zejména bohaté večeře o 4 chodech (předkrm, hl. jídlo,salát a dezert) výběr hl. chodu ze dvou menu. Snídaně upozorňujeme zvážit, že je tzv. kontinentální servírovaná ( pečivo+ džem+ máslo+salám nebo sýr)

 Pláž: pěkná písčitá pláž cca 150 m od domu

 

Silver beach hotel Helena more


-zpět na začátek stránky-                   -jít na ceník-


  Studia KURSAROS ( Sidari)

Komplex  tří patrových budov se nachází v klidné oblasti letoviska Sidari na severozápadě ostrova. Dům má výhodnou polohu nedaleko rušného centra a v blízkosti hlavní písečné pláže letoviska. Komplex se nachází v upravené zahradě a jeho součástí je pěkný prostorný bazén se snack barem. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. V ceně lůžkoviny včetně ručníků a závěrčný úklid.

Ubytování: studio 2+1 a 2+0 se skládá z ložnice, kuchyňského koutu, kompletně vybaveného, WC a koupelny a balkónu s výhledem do zahrady. Typ aparmá 1/4+1  se skládají ze dvou samostatných ložnic, kuchyně komplet vabavené a  balkonu či verandy.

Stravování: Individuální, kuchyňky ve studiích jsou vybaveny všemi základními potřebami pro vaření. Klienti si mohou za příplatek přiobjednat večeře (viz cenová tabulka). Večeře jsou podávány formou servírovaného menu se čtyřmi chody (předkrm, zeleninový salát, hlavní jídlo a dezert) v příjemné restauraci hotelu Athéna.

Pláž:  250  m krásná písčitá pláž.

-zpět na začátek stránky-


CENÍK ŘECKO letecky 2019
                                                                                    

    Dní/ Nocí Claire/ Stefania Kostas- Gongas Kursaros Valentinos Maria Silver**+ Alkyon**+ Alkyon**+ Magna Gr.*** Kassiopi
****
č.záj. Termín 2016 bez str. bez str. bez str. bez str. bez str. snídaně polopen. polopen. all incl all incl all incl
601 11.6.-18.6. 8/7      12790 odjeto  12590  13450  15890 14290 21700 20390 17950
602 11.6.-22.6. 12/11      14490 vyprodán  13990  15150  19390 17490 21340 27150 23280
603 15.6.-25.6. 11/10      13990 vyprodán  13690  14690  18500 17590 21090 25480 21900
604 22.6.-02.7. 11/10      14150 vyprodán  13990  14750  18690 17890 21390 25780 24650
605 25.6.-02.7. 8/7      12850 vyprodán  12690  13450  15950 14690 17140 20390 20650
606 25.6.-06.7. 12/11      14850 vyprodán  14650  15650  20300 19150 23000 25450 28250
607 06.7.-16.7. 11/10      14800 vyprodán  14850  15590  20350 18890 22390 28790 26450
608 09.7.-16.7. 8/7      13250 vyprodán  13350  13890  17150 16150 18600 20390 20990
609 13.7.-23.7. 11/10      14800 vyprodán  14850  15590  20350 18890 22390 29800 28800
610 16.7.-23.7. 8/7      13250 vyprodán  13350  13890  17150 16150 18600 23490 23450
611 23.7.-30.7. 8/7      13250 vyprodán  13350  13890  17150 16150 18600 23450 23450
612 23.7.-03.8. 12/11      15450 vyprodán  15450  16390  21450 19950 23800 29800 31950
613 27.7.-06.8. 11/10      15190 vyprodán  14990  16150  20350 19250 22750 29390 29800
614 30.7.-06.8. 8/7      13550 vyprodán  13650  14450  17150 16590 19040 23450 23450
615 03.8.-13.8. 11/10      15590 vyprodán  15390  16690  14850 19600 23100 26350 29800
616 13.8.-20.8 8/7      13690  vyprodán  13750  14590  17150  16650  19100  22990 23150
617 17.8.-27.8. 11/10      15590  vyprodán  15390  16690  20350  19600  23100  27150  29480
618 24.8.-03.9. 11/10      15450  vyprodán  14990  16290  19980  19250  22750  27150  27150
619 27.8.-03.9. 8/7      13450  vyprodán  13390  14250  16790  16300  18750  20390  20990
620 27.8.-07.9. 12/11      15690  vyprodán  14990  16290  20300  19490  23340  22790  28250
621 03.9.-14.9. 12/11      14990  vyprodán  13990  15190  19390  18590  22440  23450  28250
622 14.9.-24.9. 11/10      13990  vyprodán  13690  14690  18500  15990  19490  18500  26450
623 17.9.-28.9. 12/11      14490  vyprodán  13990  15190  19490  16190  20040  19490  28250
1.Dítě věk do    12 let  12 let  12 let  12 let  12 let  12 let  6 let 12 let 12 let 11 let 14 let
Dítě cena   jen letenka 7990  jen letenka 7990  jen letenka 7990    jen letenka 7990   jen letenka 7990  jen letenka 7990  jen letenka 7990 10390 Kč
12480 Kč
jen letenka 7990 jen letenka 7990
1/1 pokoj na noc
k ceně v tabulce
 
   550 Kč 620 Kč  500 Kč 650 Kč 530 Kč  650 Kč 750 Kč 380 Kč  380 Kč 650 Kč 990- 1550 Kč


Cena  v tabulce zahrnuje: 7-11x nocleh s uvedenou stravou, dopravu letecky Praha-Kerkyra-Praha včetně všech tax-  s leteckou společností Smartwings, transfer letiště-hotel-letiště, služby česky hovořícího delegáta v místě, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: volitelné příplatky, cestovní pojištění STANDARD (léčebné výlohy) 17 Kč/os a den, KOMPLEX (léčeb. výlohy+ storno zájezdu) 29 Kč/os a den.
Dětská cena je pro 1. dítě na přistýlce (ubytované se 2 dospělými na pokoji) , do uvedeného věku, který nesmí dítě během doby zájezdu dosáhnout, aby vznikl nárok na slevu.Cena za druhé dítě na dotaz.

zpět na začátek stránky-

 

© 2008 G2 Studio s.r.o.